Arbre OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 6090 € | 1 | 892 € |
| 2026 II kv | — | 1 | 892 € |
| 2026 I kv | — | 1 | 1196 € |
| 2025 IV kv | — | 1 | 278 € |
| 2025 III kv | — | 2 | — |
| 2025 II kv | — | 1 | 905 € |
| 2025 I kv | — | 1 | 902 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 609 | 2967 | 1846 | 4122 | 14 064 | 19 294 |
| Põhivara kokku | — | — | 1832 | 1632 | 1432 | 2282 |
| Vara kokku | 609 | 2967 | 3678 | 5754 | 15 496 | 21 576 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | 1116 | 149 | 1187 | 1504 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | — | 1116 | 149 | 1187 | 1504 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 609 | 467 | 62 | 3105 | 11 809 |
| Aruandeaasta kasum | 609 | −142 | −405 | 3043 | 8704 | 5763 |
| Omakapital kokku | 609 | 2967 | 2562 | 5605 | 14 309 | 20 072 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 6181 | 9192 | 7644 | 19 660 | 39 580 | 38 335 |
| Ärikasum | 609 | −142 | −18 | 3190 | 8690 | 5755 |
| EBITDA | — | — | 149 | 3390 | 8890 | 5985 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 609 | −142 | −405 | 3043 | 8704 | 5763 |
| Aruande aasta kasum | 609 | −142 | −405 | 3043 | 8704 | 5763 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 2082 | 5405 |
| Põhivara kulum | — | — | 167 | 200 | 200 | 230 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 2 hankijalt (21.07.2025–18.04.2026). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tori valla kõrghaljastuse hindamise, hoolduse ja raie raamleping | Tori Vallavalitsus | kuni 190 000 € | 18.04.2026 |
| Arboristi kutsetunnistusega isikute ja nende töörühmade kaasamine korrashoiu-ja rikketöödele Lääne-Eestis (Läänemaa, Pärnumaa) | Elektrilevi OÜ | kuni 240 000 € | 21.07.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Arbre OÜ
Ülevaade
Arbre OÜ (registrikood 14907726) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE103014401).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 38 335 €, mis on 3,1% vähem kui aasta varem (39 580 €). Aastatel 2020–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 44,0% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 5763 € (15,0% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 38 335 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 21 576 € ja omakapital 20 072 € (93,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 6090 €. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 892 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 720 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.