OÜ KapekaRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025/26Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 40 776 € | 4 | 1719 € |
| 2026 II kv | 35 676 € | 2 | 1975 € |
| 2026 I kv | 25 352 € | 2 | 1957 € |
| 2025 IV kv | 48 692 € | 2 | 1959 € |
| 2025 III kv | 33 645 € | 2 | 1924 € |
| 2025 II kv | 19 523 € | 2 | 1924 € |
| 2025 I kv | 5186 € | 2 | 2086 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 609 | 3503 | 3018 | 23 674 | 33 264 | 30 250 |
| Põhivara kokku | 12 972 | 11 573 | 40 054 | 36 796 | 25 380 | 30 867 |
| Vara kokku | 13 581 | 15 076 | 43 072 | 60 470 | 58 644 | 61 117 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 4175 | 3090 | 1351 | 5656 | 3735 | 4084 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 4175 | 3090 | 1351 | 5656 | 3735 | 4084 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 9406 | 9486 | 45 186 | 52 314 | 52 409 |
| Aruandeaasta kasum | 9406 | 80 | 35 700 | 7128 | 95 | 2124 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | — | −5965 | — | — | — |
| Omakapital kokku | 9406 | 11 986 | 41 721 | 54 814 | 54 909 | 57 033 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 20 037 | 29 779 | 88 406 | 122 408 | 148 369 | 125 869 |
| Ärikasum | 9406 | 80 | 35 700 | 7128 | 95 | 2124 |
| EBITDA | 10 570 | 1479 | 40 419 | 19 588 | 11 512 | 15 590 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9406 | 80 | 35 700 | 7128 | 95 | 2124 |
| Aruande aasta kasum | 9406 | 80 | 35 700 | 7128 | 95 | 2124 |
| Tööjõukulud | 7920 | 10 126 | 10 189 | 21 830 | 25 284 | 31 091 |
| Põhivara kulum | 1164 | 1399 | 4719 | 12 460 | 11 417 | 13 466 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Kapeka
Ülevaade
OÜ Kapeka (registrikood 14927479) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Nilbõ küla, Rõuge vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud ehituspaigaldustööd (EMTAK 43241). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102252167).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025/26 oli müügitulu 125 869 €, mis on 15,2% vähem kui aasta varem (148 369 €). Aastatel 2020/21–2025/26 on müügitulu kasvanud keskmiselt 44,4% aastas. Majandusaasta 2025/26 puhaskasum oli 2124 € (1,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 6 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025/26 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 62 935 €. Majandusaasta 2025/26 lõpus oli bilansimaht 61 117 € ja omakapital 57 033 € (93,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 40 776 €, mis on 21,2% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1719 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 450 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025/26) esitati 01.09.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.