TORMIVARJUS OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 72 823 € | 2 | 1371 € |
| 2026 II kv | 69 078 € | 2 | 1821 € |
| 2026 I kv | 63 135 € | 2 | 1628 € |
| 2025 IV kv | 47 562 € | 2 | 1687 € |
| 2025 III kv | 69 414 € | 2 | 1687 € |
| 2025 II kv | 45 402 € | 2 | 1687 € |
| 2025 I kv | 17 710 € | 2 | 1599 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 5125 | 15 561 | 28 603 | 20 807 | 16 732 | 21 925 |
| Põhivara kokku | — | 3267 | 4039 | 14 672 | 16 703 | 25 458 |
| Vara kokku | 5125 | 18 828 | 32 642 | 35 479 | 33 435 | 47 383 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 2311 | 9147 | 18 643 | 13 814 | 13 860 | 28 817 |
| Pikaajalised kohustised | — | 1413 | 0 | 13 266 | 10 837 | 6583 |
| Kohustised kokku | 2311 | 10 560 | 18 643 | 27 080 | 24 697 | 35 400 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 314 | 5768 | 11 499 | 5900 | 6238 |
| Aruandeaasta kasum | 314 | 5454 | 5731 | −5600 | 338 | 3245 |
| Omakapital kokku | 2814 | 8268 | 13 999 | 8399 | 8738 | 11 983 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 25 347 | 75 758 | 166 090 | 171 652 | 211 473 | 202 154 |
| Ärikasum | 314 | 5556 | 8061 | −1781 | 4667 | 5992 |
| EBITDA | — | 5789 | 8955 | 86 | 7300 | 8937 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 314 | 5454 | 5731 | −5600 | 338 | 3254 |
| Aruande aasta kasum | 314 | 5454 | 5731 | −5600 | 338 | 3245 |
| Tööjõukulud | 6251 | 9377 | 10 501 | 20 391 | 24 542 | 17 588 |
| Põhivara kulum | — | 233 | 894 | 1867 | 2633 | 2945 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 42 682 € väärtuses, 1 hankijalt (06.05.2025–06.05.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Loomade varjualused | Lynxland Mittetulundusühing | 42 682 € | 06.05.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: TORMIVARJUS OÜ
Ülevaade
TORMIVARJUS OÜ (registrikood 14937532) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102241592).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 202 154 €, mis on 4,4% vähem kui aasta varem (211 473 €). Aastatel 2020–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 51,5% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 3245 € (1,6% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 202 154 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 47 383 € ja omakapital 11 983 € (25,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 72 823 €, mis on 4,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1371 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 600 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 27.02.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.