Haluvennad OÜRegistrisse kantud

14952247OsaühingAsutatud 2020

Majandusnäitajad

151 901 €+564,7%
Käive 2025
050 tuh100 tuh150 tuh200 tuh202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
025 tuh50 tuh75 tuh202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv20 367 €1566 €
2026 II kv98 654 €—368 €
2026 I kv39 200 €—0 €
2025 IV kv32 258 €—0 €
2025 III kv49 304 €—0 €
2025 II kv95 065 €—0 €
2025 I kv4565 €—0 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2020–2025
202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku250025002500250029276650
Põhivara kokku————18 77357 134
Vara kokku250025002500250021 70063 784
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised————437727 197
Pikaajalised kohustised——————
Kohustised kokku————437727 197
Osakapital250025002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum—————14 823
Aruandeaasta kasum000014 82319 264
Omakapital kokku250025002500250017 32336 587
Kasumiaruanne
Müügitulu000022 853151 901
Ärikasum000014 85119 262
Kasum enne tulumaksustamist000014 82319 264
Aruande aasta kasum000014 82319 264
Tööjõukulud000000
Põhivara kulum——————
Muud näitajad
Töötajaid000000
Arvutuslik dividend—00000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf
100%Haluvennad OÜSteve Vahi
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

10 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 8564 € väärtuses, 3 hankijalt (11.03.2025–30.07.2026). Lisaks 7 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Ulukitõrjevahendi pritsimine RMK Kagu piirkonnas · Lõuna - TartumaaRiigimetsa Majandamise Keskuskuni 64 792 €30.07.2026
Võõrliigi verev lemmmalts tõrjumine Viljandi linnas 2026Viljandi Linnavalitsus8394 €29.06.2026
Istutustööd Kagu piirkonnas 2026-2027 · Lõuna - TartumaaRiigimetsa Majandamise Keskuskuni 309 582 €02.04.2026
Istutustööd Kagu piirkonnas 2026-2027 · Ida-TartumaaRiigimetsa Majandamise Keskuskuni 309 582 €02.04.2026
Istutustööd Kagu piirkonnas 2026-2027 · Edela - PõlvamaaRiigimetsa Majandamise Keskuskuni 265 356 €01.04.2026
Kanepi valla teede talihooldus 2025-2028 · Piirkond 4 - Puugi, Valgjärve, Pikareinu külad, osaliselt Aiaste, Sulaoja ja Kooli külad.Kanepi Vallavalitsus84 €16.05.2025
Kanepi valla teede talihooldus 2025-2028 · Piirkond 1 – Vissi, Maaritsa ja Krüüdneri külad, osaliselt Sulaoja külaKanepi Vallavalitsus86 €16.05.2025
Istutustööd Kagu piirkonnas · Edela - Põlvamaa · ühispakkumusRiigimetsa Majandamise Keskuskuni 126 000 €11.03.2025

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Haluvennad OÜ

Ülevaade

Haluvennad OÜ (registrikood 14952247) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Puka alevik, Otepää vald, Valga maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102725940).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 151 901 €, mis on 565% rohkem kui aasta varem (22 853 €). See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 19 264 € (12,7% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 63 784 € ja omakapital 36 587 € (57,4% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 20 367 €, mis on 58,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 566 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 530 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 05.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted