OÜ SaunalavaRegistrisse kantud

14958913OsaühingAsutatud 2020
Maksuvõlg 743 € seisuga 16.10.2026 (sh 743 € tasumisgraafikus).Allikas: EMTA
2024, 2025. aastate majandusaasta aruanded esitamata.

Majandusnäitajad

73 588 €−32,4%
Käive 2023
+19,7%
Keskmine kasv aastas 2021–2023
050 tuh100 tuh150 tuh202120222023

Suhtarvud

2023
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
050 tuh100 tuh150 tuh2020202120222023
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv9599 €—1106 €
2026 II kv17 447 €13149 €
2026 I kv23 350 €12540 €
2025 IV kv46 739 €1482 €
2025 III kv17 085 €12490 €
2025 II kv33 152 €12749 €
2025 I kv44 814 €11085 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2020–2023
2020202120222023
Bilanss — vara
Käibevara kokku032 91159 81360 119
Põhivara kokku—13 87321 66920 684
Vara kokku046 78481 48280 803
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised19062 99981 089102 673
Pikaajalised kohustised————
Kohustised kokku19062 99981 089102 673
Osakapital2500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum—−190−18 783−2138
Aruandeaasta kasum−190−18 52516 676−22 232
Omakapital kokku−190−16 215393−21 870
Kasumiaruanne
Müügitulu—51 378108 81373 588
Ärikasum−190−17 68717 837−21 376
EBITDA—−15 74621 249−16 825
Kasum enne tulumaksustamist−190−18 52516 676−22 232
Aruande aasta kasum−190−18 52516 676−22 232
Tööjõukulud016 85915 02917 729
Põhivara kulum—194134124551
Muud näitajad
Töötajaid0111
Arvutuslik dividend——00

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
743 €
seisuga 16.10.2026 (sh 743 € tasumisgraafikus)
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
1/3 esitatud
Esitamata: 2024, 2025
Hilinenult: 2023
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

50%50%OÜ Saunalava5Alo Lilleberg3Maire Lilleberg
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: OÜ Saunalava

Ülevaade

OÜ Saunalava (registrikood 14958913) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Saku alevik, Saku vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine (EMTAK 16232). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102325285).

Majandustulemused

Majandusaastal 2023 oli müügitulu 73 588 €, mis on 32,4% vähem kui aasta varem (108 813 €). Aastatel 2021–2023 on müügitulu kasvanud keskmiselt 19,7% aastas. Majandusaasta 2023 lõppes kahjumiga 22 232 €. Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 1. Majandusaastal 2023 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 73 588 €. Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 1100 € kuus.

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 9599 €, mis on 43,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1106 €.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.

Tähelepanekud

Tähtajaks esitamata on 2 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma. Omakapital oli majandusaasta 2023 lõpus negatiivne (−21 870 €). Omakapital on alla poole osakapitalist (2500 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2023) esitati 01.07.2024. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted