Manecom OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 40 706 € | 2 | 1822 € |
| 2026 II kv | 16 865 € | 2 | 0 € |
| 2026 I kv | 6184 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 8696 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 17 € | — | — |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | — | 5206 | 408 | 3762 | 5382 | 2691 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 333 | 5206 | 408 | 3762 | 5382 | 2691 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | — | — | — | — | — |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 333 | 5206 | 407 | 3762 | 4998 |
| Aruandeaasta kasum | 333 | 4873 | −4798 | 3355 | 1620 | −2307 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 333 | 5206 | 408 | 3762 | 5382 | 2691 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 333 | 6329 | 3202 | 4222 | 2680 | 9127 |
| Ärikasum | 333 | 4873 | −4798 | 3355 | 1620 | −2307 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 333 | 4873 | −4798 | 3355 | 1620 | −2307 |
| Aruande aasta kasum | 333 | 4873 | −4798 | 3355 | 1620 | −2307 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 24 264 € väärtuses, 1 hankijalt (06.04.2026–06.04.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Droonide ost | Narva-Jõesuu Linnavalitsus | 24 264 € | 06.04.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Manecom OÜ
Ülevaade
Manecom OÜ (registrikood 14988386) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Paikuse alev, Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud eriehitustööd hoonete ehitusel (EMTAK 43421). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102872534).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 9127 €, mis on 241% rohkem kui aasta varem (2680 €). Aastatel 2020–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 93,9% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 2307 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 2691 € ja omakapital 2691 € (100% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 40 706 €, mis on 239 347% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1822 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 730 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 12.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.