OÜ RMFOODRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 97 414 € | 4 | 7748 € |
| 2026 II kv | 74 665 € | 11 | 9701 € |
| 2026 I kv | 77 944 € | 10 | 12 344 € |
| 2025 IV kv | 78 468 € | 11 | 12 596 € |
| 2025 III kv | 131 901 € | 12 | 9910 € |
| 2025 II kv | 79 827 € | 10 | 9675 € |
| 2025 I kv | 89 529 € | 11 | 10 606 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 426 | 935 | 5511 | 26 478 | 14 966 | 21 876 |
| Põhivara kokku | 1696 | 3364 | 4370 | 9452 | 8777 | 7244 |
| Vara kokku | 2122 | 4299 | 9881 | 35 930 | 23 743 | 29 120 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 196 | 1321 | 1617 | 28 665 | 52 879 | 58 516 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 196 | 1321 | 1617 | 28 665 | 52 879 | 58 516 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −574 | 478 | 5764 | 4765 | −31 636 |
| Aruandeaasta kasum | −574 | 1052 | 5286 | −999 | −36 401 | −260 |
| Omakapital kokku | 1926 | 2978 | 8264 | 7265 | −29 136 | −29 396 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 0 | 3516 | 14 823 | 230 730 | 316 541 | 370 699 |
| Ärikasum | −574 | 1052 | 5286 | −999 | −35 374 | 550 |
| EBITDA | −500 | 1290 | 5755 | 308 | −33 656 | 2435 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −574 | 1052 | 5286 | −999 | −36 401 | −260 |
| Aruande aasta kasum | −574 | 1052 | 5286 | −999 | −36 401 | −260 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 990 | 76 049 | 141 691 | 138 538 |
| Põhivara kulum | 74 | 238 | 469 | 1307 | 1718 | 1885 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 5 | 9 | 7 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (17.01.2025–17.01.2025). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Toitlustusteenuste osutamine SA Valgamaa Arenguagentuurile · Osa II - Toitlustusteenuse osutamine SA Valgamaa Arenguagentuurile | Sihtasutus Valgamaa Arenguagentuur | kuni 30 000 € | 17.01.2025 |
| Toitlustusteenuste osutamine SA Valgamaa Arenguagentuurile · Osa I - Toitlustusteenuse osutamine SA Valgamaa Arenguagentuurile | Sihtasutus Valgamaa Arenguagentuur | kuni 60 000 € | 17.01.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ RMFOOD
Ülevaade
OÜ RMFOOD (registrikood 14991945) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Tõrva linn, Tõrva vald, Valga maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102271342).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 370 699 €, mis on 17,1% rohkem kui aasta varem (316 541 €). See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 260 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 7 (aasta varem 9). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 52 957 €.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 97 414 €, mis on 26,1% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 7748 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1310 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Omakapital oli majandusaasta 2025 lõpus negatiivne (−29 396 €). Omakapital on alla poole osakapitalist (2500 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 01.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.