Lasermeister OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 120 888 € | 4 | 9252 € |
| 2026 II kv | 89 316 € | 4 | 10 124 € |
| 2026 I kv | 101 658 € | 4 | 8086 € |
| 2025 IV kv | 120 948 € | 3 | 8307 € |
| 2025 III kv | 93 794 € | 4 | 5240 € |
| 2025 II kv | 54 348 € | 4 | 8229 € |
| 2025 I kv | 65 679 € | 5 | 7956 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 2000 € (2% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 186 | 186 | 41 158 | 81 189 | 92 444 | 80 967 |
| Põhivara kokku | 0 | 0 | 57 033 | 51 233 | 66 684 | 56 859 |
| Vara kokku | 186 | 186 | 98 191 | 132 422 | 159 128 | 137 826 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 186 | 186 | 24 848 | 28 053 | 57 838 | 18 954 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
| Kohustised kokku | 186 | 186 | 24 848 | 28 053 | 57 838 | 18 954 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | — | 3839 | 61 844 | 96 648 | 96 790 |
| Aruandeaasta kasum | 187 | 166 | 69 504 | 40 025 | 2142 | 19 582 |
| Reservid ja muu omakapital | −2687 | — | −2500 | — | — | — |
| Omakapital kokku | 0 | 0 | 73 343 | 104 369 | 101 290 | 118 872 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 10 403 | 9809 | 171 605 | 506 741 | 397 197 | 343 002 |
| Ärikasum | 187 | 166 | 69 517 | 42 943 | 3913 | 25 363 |
| EBITDA | 187 | 166 | 70 484 | 48 743 | 10 938 | 32 959 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 187 | 166 | 69 504 | 42 900 | 2875 | 20 146 |
| Aruande aasta kasum | 187 | 166 | 69 504 | 40 025 | 2142 | 19 582 |
| Tööjõukulud | 2335 | 7414 | 17 709 | 59 887 | 94 455 | 70 423 |
| Põhivara kulum | 0 | 0 | 967 | 5800 | 7025 | 7596 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | — | — | 8999 | 5221 | 2000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 41 000 € väärtuses, 1 hankijalt (23.10.2023–23.10.2023).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| CNC puitmaterjalide freesimisseade | Viljandi Kutseõppekeskus | 41 000 € | 23.10.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Lasermeister OÜ
Ülevaade
Lasermeister OÜ (registrikood 16004135) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46141). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102531150).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 343 002 €, mis on 13,6% vähem kui aasta varem (397 197 €). Aastatel 2020–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 101% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 19 582 € (5,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 6 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 114 334 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 137 826 € ja omakapital 118 872 € (86,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 120 888 €, mis on 28,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 9252 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1530 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 05.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.