Omadega Metsas OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 15 180 € | 1 | 771 € |
| 2026 II kv | 53 285 € | 1 | 589 € |
| 2026 I kv | 13 235 € | 1 | 1118 € |
| 2025 IV kv | 9897 € | 1 | 0 € |
| 2025 III kv | 5489 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 900 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 2940 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 9494 | 5070 | 3897 | 3039 | 4890 | 7065 |
| Põhivara kokku | 5311 | 4898 | 3241 | 1671 | 1043 | 534 |
| Vara kokku | 14 805 | 9968 | 7138 | 4710 | 5933 | 7599 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 9498 | 6906 | 3439 | 970 | 14 | 1143 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 9498 | 6906 | 3439 | 970 | 14 | 1143 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 2807 | 562 | 1199 | 1240 | 3419 |
| Aruandeaasta kasum | 2808 | −2246 | 637 | 40 | 2180 | 537 |
| Omakapital kokku | 5307 | 3062 | 3699 | 3740 | 5919 | 6456 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 6096 | 3423 | 5216 | 9268 | 6503 | 21 228 |
| Ärikasum | 2808 | −2246 | 637 | 40 | 2180 | 537 |
| EBITDA | 3292 | −589 | 2294 | 1610 | 2904 | 1046 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2808 | −2246 | 637 | 40 | 2180 | 537 |
| Aruande aasta kasum | 2808 | −2246 | 637 | 40 | 2180 | 537 |
| Tööjõukulud | 781 | 3446 | 2820 | 3269 | 0 | 1191 |
| Põhivara kulum | 484 | 1657 | 1657 | 1570 | 724 | 509 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
5 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 36 400 € väärtuses, 1 hankijalt (07.08.2025–02.04.2026). Lisaks 3 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Istutustööd Kagu piirkonnas 2026-2027 · Põhja - Võrumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 88 452 € | 02.04.2026 |
| Istutustööd Kagu piirkonnas 2026-2027 · Lõuna - Võrumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 88 452 € | 02.04.2026 |
| Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Lõuna - Võrumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 219 726 € | 29.12.2025 |
| Ulukitõrjevahendi pritsimine RMK Kagu piirkonnas · Põhja-Võrumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | 18 200 € | 07.08.2025 |
| Ulukitõrjevahendi pritsimine RMK Kagu piirkonnas · Lõuna - Põlvamaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | 18 200 € | 07.08.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Omadega Metsas OÜ
Ülevaade
Omadega Metsas OÜ (registrikood 16011164) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Võru linn, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102275788).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 21 228 €, mis on 226% rohkem kui aasta varem (6503 €). Aastatel 2020–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 28,3% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 537 € (2,5% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 7599 € ja omakapital 6456 € (85,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 15 180 €, mis on 177% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 771 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 650 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.