Inspirvisioon OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 916 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 4890 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 3363 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 2955 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 791 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 5335 € | — | 586 € |
| 2025 I kv | 4329 € | 1 | 362 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2020/21 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 2619 | 12 626 | 16 744 | 14 088 | 11 878 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 2619 | 12 626 | 16 744 | 14 088 | 11 878 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 98 | 241 | 651 | 1411 | 2055 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 98 | 241 | 651 | 1411 | 2055 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 21 | 9885 | 10 594 | 10 177 |
| Aruandeaasta kasum | 21 | 9864 | 3708 | −417 | −2854 |
| Omakapital kokku | 2521 | 12 385 | 16 093 | 12 677 | 9823 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 2474 | 28 104 | 26 198 | 23 525 | 13 507 |
| Ärikasum | 21 | 9864 | 3708 | 333 | −2854 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 21 | 9864 | 3708 | 333 | −2854 |
| Aruande aasta kasum | 21 | 9864 | 3708 | −417 | −2854 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 3217 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 2999 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
4 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 3 hankijalt (08.07.2024–03.03.2025). Lisaks 3 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Supervisiooniteenus Ida-Virumaa sotsiaalvaldkonna töötajatele | Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit | kuni 31 667 € | 03.03.2025 |
| Tallinna linna sotsiaalvaldkonna töötajate psühholoogilise nõustamise ja supervisiooni teenuse tellimine · Grupisupervisiooni teenus | Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet | kuni 257 000 € | 24.01.2025 |
| Tallinna linna sotsiaalvaldkonna töötajate psühholoogilise nõustamise ja supervisiooni teenuse tellimine · Individuaalse supervisiooni teenus | Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet | kuni 257 000 € | 24.01.2025 |
| Brändi ja turundusstrateegia loomine projektile “Läänemaa spordiobjektide võrgustiku ja liikumisharrastuse organisatsiooni terviklik väljaarendamine” · ühispakkumus | Lääne Maakonna Spordiliit Läänela | 18 800 € | 08.07.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Inspirvisioon OÜ
Ülevaade
Inspirvisioon OÜ (registrikood 16053263) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102692277).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 13 507 €, mis on 42,6% vähem kui aasta varem (23 525 €). Aastatel 2020/21–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 52,9% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 2854 €. Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 11 878 € ja omakapital 9823 € (82,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 916 €, mis on 15,8% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 03.02.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.