Hobi Garaaž OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 12 698 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 20 590 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 11 713 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 10 632 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 9576 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 6832 € | — | — |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2020/21 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 2907 | 5878 | 5202 | 2768 | 1559 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | 1258 |
| Vara kokku | 2907 | 5878 | 5202 | 2768 | 2817 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | 0 | 0 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | — | — | 0 | 0 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 1972 | 4943 | 4923 | 1833 |
| Aruandeaasta kasum | 1972 | 2971 | −676 | −3091 | 49 |
| Reservid ja muu omakapital | −1565 | −1565 | −1565 | −1564 | −1565 |
| Omakapital kokku | 2907 | 5878 | 5202 | 2768 | 2817 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 16 505 | 19 035 | 26 455 | 32 570 | 46 777 |
| Ärikasum | 1972 | 2971 | −676 | −3091 | 49 |
| EBITDA | — | — | — | — | 271 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1972 | 2971 | −676 | −3091 | 49 |
| Aruande aasta kasum | 1972 | 2971 | −676 | −3091 | 49 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | 222 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 350 000 € väärtuses, 1 hankijalt (04.02.2026–04.02.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Suuremõõtmeliste sõidukite ja seadmete hoiustamine sise-ja välitingimustes (sh sõidukite hooldus) · Sõidukite hoiustamine koos hooldamisega sisetingimustes | Politsei- ja Piirivalveamet | 350 000 € | 04.02.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Hobi Garaaž OÜ
Ülevaade
Hobi Garaaž OÜ (registrikood 16055374) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Kurtna küla, Saku vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102841303).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 46 777 €, mis on 43,6% rohkem kui aasta varem (32 570 €). Aastatel 2020/21–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 29,7% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020/21–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 49 € (0,1% müügitulust). Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 2817 € ja omakapital 2817 € (100% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 12 698 €, mis on 32,6% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 3 liiget. Registri järgi on ettevõttel 3 omanikku. Suurim osalus (40%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.