OÜ InveloRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 55 535 € | — | 1694 € |
| 2026 II kv | 21 779 € | — | 1622 € |
| 2026 I kv | 24 570 € | — | 1586 € |
| 2025 IV kv | 50 700 € | — | 1586 € |
| 2025 III kv | 31 830 € | — | 1586 € |
| 2025 II kv | 9450 € | — | 1586 € |
| 2025 I kv | 9250 € | — | 1505 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2020/21 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 29 997 | 26 792 | 110 910 | 193 995 | 329 415 |
| Põhivara kokku | 618 | 449 | 1608 | 1096 | 641 |
| Vara kokku | 30 615 | 27 241 | 112 518 | 195 091 | 330 056 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 60 | 30 | 3935 | 3251 | 6217 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 65 000 |
| Kohustised kokku | 60 | 30 | 3935 | 3251 | 71 217 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 24 300 | 24 805 | 24 461 | 105 833 | 189 090 |
| Aruandeaasta kasum | 3755 | −343 | 81 372 | 83 257 | 66 999 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 249 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 30 555 | 27 211 | 108 583 | 191 840 | 258 839 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 11 400 | 7323 | 118 882 | 142 455 | 113 880 |
| Ärikasum | 3792 | 5345 | 84 020 | 83 549 | 64 496 |
| EBITDA | 3848 | 5513 | 84 235 | 84 061 | 64 951 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3755 | 407 | 81 372 | 83 257 | 66 999 |
| Aruande aasta kasum | 3755 | −343 | 81 372 | 83 257 | 66 999 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 3360 | 14 141 |
| Põhivara kulum | 56 | 168 | 215 | 512 | 455 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 3001 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 47 500 € väärtuses, 1 hankijalt (28.04.2025–28.04.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| PPA toimekindluse katsetusest tulenevad projekteerimistööd (Kolde, Ädala, Väike-Sõjamäe, Tööstuse) | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 47 500 € | 28.04.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Invelo
Ülevaade
OÜ Invelo (registrikood 16068715) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Karla küla, Rae vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102311118).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 113 880 €, mis on 20,1% vähem kui aasta varem (142 455 €). Aastatel 2020/21–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 77,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 66 999 € (58,8% müügitulust). Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 113 880 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 330 056 € ja omakapital 258 839 € (78,4% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 880 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 55 535 €, mis on 74,5% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1694 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 08.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.