Lisasõit OÜRegistrisse kantud

16079140OsaühingAsutatud 2020

Majandusnäitajad

123 566 €+140,1%
Käive 2025
+52,4%
Keskmine kasv aastas 2020/21–2025
050 tuh100 tuh150 tuh2020/212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
020 tuh40 tuh60 tuh2020/212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv16 954 €27136 €
2026 II kv25 705 €29781 €
2026 I kv41 585 €211 605 €
2025 IV kv30 255 €37749 €
2025 III kv18 697 €17531 €
2025 II kv30 092 €27369 €
2025 I kv33 915 €37779 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Dividendid

arvutuslik
2025

Dividende ei jaotatud.

Ajalugu
20250 €
20240 €
20236399 €
2022574 €

Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.

Aruannete koondnäitajad2021–2025
2020/212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku684224 73519 97229 14451 609
Põhivara kokku970713 74110 44396165700
Vara kokku16 54938 47630 41538 76057 309
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised399010 01511 42714 65321 749
Pikaajalised kohustised—655144202408355
Kohustised kokku399016 56615 84717 06122 104
Osakapital25002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum0948413 01012 06819 198
Aruandeaasta kasum10 0599925−942713113 507
Omakapital kokku12 55921 91014 56821 69935 205
Kasumiaruanne
Müügitulu22 91655 58556 69051 464123 566
Ärikasum10 05919 4241043741913 659
EBITDA11 55222 546434111 33417 574
Kasum enne tulumaksustamist10 0599925658713113 507
Aruande aasta kasum10 0599925−942713113 507
Tööjõukulud43521 01030 19829 22079 384
Põhivara kulum14933122329839153915
Muud näitajad
Töötajaid11223
Arvutuslik dividend—574639900

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Hilinenult: 2023
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

100%Lisasõit OÜ3Tõnis Kattai
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

2 lepingut
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Lisasõit OÜ

Ülevaade

Lisasõit OÜ (registrikood 16079140) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Parksepa alevik, Võru vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud mujal liigitamata haridust abistavad tegevused (EMTAK 85699). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102471896).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 123 566 €, mis on 140% rohkem kui aasta varem (51 464 €). Aastatel 2020/21–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 52,4% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020/21–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 13 507 € (10,9% müügitulust). Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 41 189 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 57 309 € ja omakapital 35 205 € (61,4% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 16 954 €, mis on 9,3% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 7136 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2240 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted