Warmin OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 29 724 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 38 030 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 13 412 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 34 081 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 23 366 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 32 120 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 8954 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 1025 € (7% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2020/21 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 17 048 | 8841 | 19 708 | 33 872 | 34 903 |
| Põhivara kokku | — | — | — | 16 452 | 22 522 |
| Vara kokku | 17 048 | 8841 | 19 708 | 50 324 | 57 425 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 13 097 | 161 | 2305 | 2534 | 35 747 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 9185 | 31 065 | 0 |
| Kohustised kokku | 13 097 | 161 | 11 490 | 33 599 | 35 747 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 1450 | 4975 | 5069 | 13 200 |
| Aruandeaasta kasum | 1450 | 4730 | 743 | 9156 | 5978 |
| Omakapital kokku | 3951 | 8680 | 8218 | 16 725 | 21 678 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 55 144 | 58 231 | 63 111 | 71 073 | 91 422 |
| Ärikasum | 1450 | 4730 | 743 | 9156 | 5978 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1450 | 4730 | 743 | 9156 | 5978 |
| Aruande aasta kasum | 1450 | 4730 | 743 | 9156 | 5978 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 1205 | 649 | 1025 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 25 320 € väärtuses, 1 hankijalt (23.04.2025–23.04.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| SA Rannarootsi Muuseumi Korsi talu küttekollete ehitus (läbirääkimistega) | Sihtasutus Rannarootsi Muuseum | 25 320 € | 23.04.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Warmin OÜ
Ülevaade
Warmin OÜ (registrikood 16093067) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Liu küla, Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46131). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102307012).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 91 422 €, mis on 28,6% rohkem kui aasta varem (71 073 €). Aastatel 2020/21–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 13,5% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020/21–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 5978 € (6,5% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 57 425 € ja omakapital 21 678 € (37,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 29 724 €, mis on 27,2% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 03.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.