Vundest OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 400 949 € | 3 | 1838 € |
| 2026 II kv | 233 828 € | 4 | 2438 € |
| 2026 I kv | 266 511 € | 3 | 2274 € |
| 2025 IV kv | 250 254 € | 3 | 6297 € |
| 2025 III kv | 265 378 € | 6 | 6900 € |
| 2025 II kv | 170 970 € | 6 | 1183 € |
| 2025 I kv | 485 765 € | 1 | 874 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2020/21 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 13 683 | 973 | 12 229 | 267 152 | 158 486 |
| Põhivara kokku | 5000 | 5000 | 17 261 | 13 277 | 6497 |
| Vara kokku | 18 683 | 5973 | 29 490 | 280 429 | 164 983 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 13 260 | 0 | 16 638 | 131 402 | 82 722 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 13 260 | 0 | 16 638 | 131 402 | 82 722 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 5423 | 5973 | 12 852 | 149 027 |
| Aruandeaasta kasum | 5423 | 550 | 6879 | 136 175 | −66 766 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 5423 | 5973 | 12 852 | 149 027 | 82 261 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 18 683 | 16 183 | 218 435 | 1 026 176 | 900 733 |
| Ärikasum | 5423 | 550 | 6879 | 136 175 | −66 766 |
| EBITDA | — | — | 9618 | 140 159 | −59 986 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5423 | 550 | 6879 | 136 175 | −66 766 |
| Aruande aasta kasum | 5423 | 550 | 6879 | 136 175 | −66 766 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 2668 | 3982 | 45 983 |
| Põhivara kulum | — | — | 2739 | 3984 | 6780 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 198 894 € väärtuses, 1 hankijalt (19.05.2025–19.05.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Päite kodu- ja metsloomade rehabilitatsioonikeskuse renoveerimine · ühispakkumus | Ayuda Mittetulundusühing | 198 894 € | 19.05.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Vundest OÜ
Ülevaade
Vundest OÜ (registrikood 16107763) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Narva linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102515590).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 900 733 €, mis on 12,2% vähem kui aasta varem (1 026 176 €). Aastatel 2020/21–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 164% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 66 766 €. Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 4 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 225 183 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 164 983 € ja omakapital 82 261 € (49,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 400 949 €, mis on 51,1% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1838 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 560 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 28.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.