Melevel OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 I kv | — | — | 0 € |
| 2025 I kv | — | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2020/21 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 295 | 504 | 805 | 1655 | 1660 |
| Põhivara kokku | 90 000 | 90 000 | 90 000 | 90 000 | 90 000 |
| Vara kokku | 90 295 | 90 504 | 90 805 | 91 655 | 91 660 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 225 | 299 | 272 | 275 | 381 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 225 | 299 | 272 | 275 | 381 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 69 | 204 | 533 | 1380 |
| Aruandeaasta kasum | 69 | 136 | 328 | 847 | −101 |
| Reservid ja muu omakapital | 87 501 | 87 500 | 87 501 | 87 500 | 87 500 |
| Omakapital kokku | 90 070 | 90 205 | 90 533 | 91 380 | 91 279 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 2658 | 8959 | 4762 | 4010 | 3474 |
| Ärikasum | 69 | 136 | 328 | 847 | −101 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 69 | 136 | 328 | 847 | −101 |
| Aruande aasta kasum | 69 | 136 | 328 | 847 | −101 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Melevel OÜ
Ülevaade
Melevel OÜ (registrikood 16117492) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Võru linn, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 3474 €, mis on 13,4% vähem kui aasta varem (4010 €). Aastatel 2020/21–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 6,9% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 101 €. Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 91 660 € ja omakapital 91 279 € (99,6% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 02.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 I kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.