Hoovipood OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 137 436 € | 3 | 2328 € |
| 2026 II kv | 221 209 € | 2 | 4087 € |
| 2026 I kv | 133 549 € | 2 | 2232 € |
| 2025 IV kv | 74 730 € | 2 | 3048 € |
| 2025 III kv | 230 624 € | 2 | 2608 € |
| 2025 II kv | 109 304 € | 2 | 3582 € |
| 2025 I kv | 63 230 € | 2 | 2591 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2020/22 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 71 389 | 101 658 | 72 803 | 102 373 | 52 388 |
| Põhivara kokku | 4025 | 179 812 | 224 113 | 223 463 | 228 275 |
| Vara kokku | 75 414 | 281 470 | 296 916 | 325 836 | 280 663 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 25 097 | 103 835 | 49 408 | 75 467 | 38 565 |
| Pikaajalised kohustised | 25 850 | 137 000 | 133 700 | 109 400 | 66 850 |
| Kohustised kokku | 50 947 | 240 835 | 183 108 | 184 867 | 105 415 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 23 101 | 38 135 | 111 308 | 138 469 |
| Aruandeaasta kasum | 24 467 | 15 034 | 73 173 | 27 161 | 34 279 |
| Omakapital kokku | 24 467 | 40 635 | 113 808 | 140 969 | 175 248 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 400 296 | 544 434 | 784 003 | 386 565 | 423 135 |
| Ärikasum | 25 317 | 28 076 | 85 889 | 37 020 | 43 215 |
| EBITDA | 26 542 | 32 299 | 96 186 | 50 825 | 66 729 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 24 467 | 15 034 | 73 173 | 27 161 | 34 279 |
| Aruande aasta kasum | 24 467 | 15 034 | 73 173 | 27 161 | 34 279 |
| Tööjõukulud | 34 844 | 42 690 | 88 315 | 23 514 | 38 574 |
| Põhivara kulum | 1225 | 4223 | 10 297 | 13 805 | 23 514 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 27 400 € väärtuses, 1 hankijalt (17.10.2025–17.10.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Turukioskite ja infostendide valmistamine ja paigaldamine · Turukioskid | Lääne-Harju Vallavalitsus | 27 400 € | 17.10.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Hoovipood OÜ
Ülevaade
Hoovipood OÜ (registrikood 16117922) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Rakvere linn, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata metalltoodete tootmine (EMTAK 25991). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102319806).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 423 135 €, mis on 9,5% rohkem kui aasta varem (386 565 €). Aastatel 2020/22–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 1,4% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 34 279 € (8,1% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 211 568 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 280 663 € ja omakapital 175 248 € (62,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 137 436 €, mis on 40,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2328 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 650 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.