OÜ Tervisekoda MASHRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 24 € | 1 | 970 € |
| 2026 II kv | 24 € | 1 | 989 € |
| 2026 I kv | 24 € | 1 | 1018 € |
| 2025 IV kv | 192 € | 1 | 995 € |
| 2025 III kv | 23 € | 1 | 1071 € |
| 2025 II kv | 21 € | 1 | 1151 € |
| 2025 I kv | 21 € | 1 | 1147 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2020/21 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 6901 | 15 508 | 22 328 | 36 380 | 36 987 |
| Põhivara kokku | 2270 | 1670 | 1069 | 469 | 283 |
| Vara kokku | 9171 | 17 178 | 23 397 | 36 849 | 37 270 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 700 | 947 | 1155 | 1599 | 1448 |
| Pikaajalised kohustised | 4027 | 4027 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 4727 | 4974 | 1155 | 1599 | 1448 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 4444 | 12 204 | 22 242 | 35 250 |
| Aruandeaasta kasum | 4444 | 7760 | 10 039 | 13 008 | 572 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2501 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 4444 | 12 204 | 22 242 | 35 250 | 35 822 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 12 017 | 24 588 | 18 935 | 32 680 | 15 959 |
| Ärikasum | 4444 | 7760 | 10 038 | 13 005 | 569 |
| EBITDA | 4888 | 8360 | 10 638 | 13 605 | 755 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4444 | 7760 | 10 039 | 13 008 | 572 |
| Aruande aasta kasum | 4444 | 7760 | 10 039 | 13 008 | 572 |
| Tööjõukulud | 4212 | 7132 | 9827 | 11 535 | 13 619 |
| Põhivara kulum | 444 | 600 | 600 | 600 | 186 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 899 997 € väärtuses, 1 hankijalt (10.10.2023–10.10.2023).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Valikmoodulite väljatöötamine ja läbiviimine 2023-2025 · Koolitusmoodul „Muudatuste juhtimine" | Riigi Tugiteenuste Keskus | 299 999 € | 10.10.2023 |
| Valikmoodulite väljatöötamine ja läbiviimine 2023-2025 · Koolitusmoodul „Produktiivsuse juhtimine“ | Riigi Tugiteenuste Keskus | 299 999 € | 10.10.2023 |
| Valikmoodulite väljatöötamine ja läbiviimine 2023-2025 · Koolitusmoodul „Eneseregulatsioon ja enesehoiu tehnikad“ | Riigi Tugiteenuste Keskus | 299 999 € | 10.10.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Tervisekoda MASH
Ülevaade
OÜ Tervisekoda MASH (registrikood 16119660) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Harkujärve küla, Harku vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102339802).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 15 959 €, mis on 51,2% vähem kui aasta varem (32 680 €). Aastatel 2020/21–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 7,4% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 572 € (3,6% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 15 959 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 37 270 € ja omakapital 35 822 € (96,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 24 €, mis on 4,3% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 970 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 760 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 11.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.