Ecodisain OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 98 570 € | 3 | 6186 € |
| 2026 II kv | 132 849 € | 3 | 5239 € |
| 2026 I kv | 179 483 € | 2 | 5114 € |
| 2025 IV kv | 149 902 € | 2 | 6769 € |
| 2025 III kv | 118 275 € | 2 | 12 380 € |
| 2025 II kv | 138 400 € | 4 | 9589 € |
| 2025 I kv | 135 954 € | 4 | 8672 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 2000 € (12% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 36 284 | 49 385 | 37 570 | 34 596 | 50 586 |
| Põhivara kokku | 979 | 3103 | 7537 | 6189 | 4862 |
| Vara kokku | 37 263 | 52 488 | 45 107 | 40 785 | 55 448 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 17 286 | 41 586 | 32 908 | 22 212 | 38 894 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 17 286 | 41 586 | 32 908 | 22 212 | 38 894 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 19 977 | 3901 | 2299 | 14 073 |
| Aruandeaasta kasum | 19 977 | −9075 | 5798 | 13 774 | −19 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | — | — | — |
| Omakapital kokku | 19 977 | 10 902 | 12 199 | 18 573 | 16 554 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 139 315 | 368 363 | 403 567 | 437 424 | 387 323 |
| Ärikasum | 19 982 | −9071 | 7548 | 15 584 | 545 |
| EBITDA | 20 003 | −8487 | 8588 | 16 932 | 1872 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 19 977 | −9075 | 7548 | 15 584 | 545 |
| Aruande aasta kasum | 19 977 | −9075 | 5798 | 13 774 | −19 |
| Tööjõukulud | 2621 | 55 294 | 56 819 | 50 708 | 65 838 |
| Põhivara kulum | 21 | 584 | 1040 | 1348 | 1327 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 4501 | 7400 | 2000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 150 000 € väärtuses, 1 hankijalt (07.11.2025–07.11.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Bränditoodete (rõivad, meened) eritellimuste tootmine, müük ja transport | Eesti Energia AS | 150 000 € | 07.11.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Ecodisain OÜ
Ülevaade
Ecodisain OÜ (registrikood 16135630) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Tagadi küla, Saku vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102329388).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 387 323 €, mis on 11,5% vähem kui aasta varem (437 424 €). Aastatel 2021–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 29,1% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 19 €. Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 129 108 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 55 448 € ja omakapital 16 554 € (29,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 98 570 €, mis on 16,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6186 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1380 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.