MV Tegevus OÜRegistrisse kantud

16143316OsaühingAsutatud 2021

Majandusnäitajad

13 970 €+27,2%
Käive 2025
+19,2%
Keskmine kasv aastas 2021–2025
05 tuh10 tuh15 tuh20212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
010 tuh20 tuh20212022202320242025
Aruannete koondnäitajad2021–2025
20212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku2860445010 06915 48718 837
Põhivara kokku—————
Vara kokku2860445010 06915 48718 837
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised360000
Pikaajalised kohustised—————
Kohustised kokku360000
Osakapital25002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum02824445010 06915 487
Aruandeaasta kasum28241626561954183350
Reservid ja muu omakapital−2500−2500−2500−2500−2500
Omakapital kokku2824445010 06915 48718 837
Kasumiaruanne
Müügitulu6930758911 32010 97913 970
Ärikasum28241626561954183350
Kasum enne tulumaksustamist28241626561954183350
Aruande aasta kasum28241626561954183350
Tööjõukulud00000
Põhivara kulum—————
Muud näitajad
Töötajaid00000
Arvutuslik dividend—0000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf
100%MV Tegevus OÜMihkel Vendel
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: MV Tegevus OÜ

Ülevaade

MV Tegevus OÜ (registrikood 16143316) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Liivanõmme küla, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus (EMTAK 90201).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 13 970 €, mis on 27,2% rohkem kui aasta varem (10 979 €). Aastatel 2021–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 19,2% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2021–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 3350 € (24,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 18 837 € ja omakapital 18 837 € (100% varadest).

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted