Signes OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 100 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 3778 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 7 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 874 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 3122 € | — | — |
| 2025 II kv | 1746 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 25 733 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 8880 | 10 122 | 16 597 | 17 986 | 19 745 |
| Põhivara kokku | 4280 | 10 425 | 37 233 | 54 834 | 55 881 |
| Vara kokku | 13 160 | 20 547 | 53 830 | 72 820 | 75 626 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 99 | 102 | 0 | 424 | 19 674 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 40 000 |
| Kohustised kokku | 99 | 102 | 0 | 424 | 59 674 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 10 561 | 11 695 | 47 330 | 69 896 |
| Aruandeaasta kasum | 10 561 | 7384 | 39 635 | 22 566 | −56 444 |
| Omakapital kokku | 13 061 | 20 445 | 53 830 | 72 396 | 15 952 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 11 631 | 50 952 | 65 680 | 59 645 | 26 668 |
| Ärikasum | 10 561 | 7384 | 39 635 | 23 537 | −56 427 |
| EBITDA | — | 7434 | 39 857 | 24 574 | −55 390 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 561 | 7384 | 39 635 | 23 537 | −56 427 |
| Aruande aasta kasum | 10 561 | 7384 | 39 635 | 22 566 | −56 444 |
| Tööjõukulud | — | 5229 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | 50 | 222 | 1037 | 1037 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 6250 | 4000 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (09.01.2026–09.01.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Varitseva õhuründemoona raamleping · ühispakkumus | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | kuni 400 000 000 € | 09.01.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Signes OÜ
Ülevaade
Signes OÜ (registrikood 16150517) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Veibri küla, Luunja vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas (EMTAK 72101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102335741).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 26 668 €, mis on 55,3% vähem kui aasta varem (59 645 €). Aastatel 2021–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 23,1% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 56 444 €. Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 75 626 € ja omakapital 15 952 € (21,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 100 €, mis on 96,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.