Tarindi Consult OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 90 607 € | 4 | 11 023 € |
| 2026 II kv | 62 338 € | 4 | 7777 € |
| 2026 I kv | 57 443 € | 3 | 9716 € |
| 2025 IV kv | 80 893 € | 4 | 9046 € |
| 2025 III kv | 57 496 € | 4 | 5709 € |
| 2025 II kv | 29 776 € | 1 | 3680 € |
| 2025 I kv | 25 885 € | 1 | 2739 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 13 000 € (10% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 38 582 | 79 864 | 56 643 | 131 565 | 49 586 |
| Põhivara kokku | 4167 | 33 107 | 25 317 | 17 527 | 208 557 |
| Vara kokku | 42 749 | 112 971 | 81 960 | 149 092 | 258 143 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 17 342 | 11 781 | 11 210 | 15 881 | 44 241 |
| Pikaajalised kohustised | — | 14 680 | 9288 | 0 | 40 723 |
| Kohustised kokku | 17 342 | 26 461 | 20 498 | 15 881 | 84 964 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 6657 | 18 760 | 58 712 | 117 461 |
| Aruandeaasta kasum | 22 907 | 77 103 | 39 952 | 71 749 | 52 968 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 25 407 | 86 510 | 61 462 | 133 211 | 173 179 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 76 381 | 135 561 | 106 911 | 133 869 | 185 442 |
| Ärikasum | 24 636 | 85 331 | 52 924 | 72 514 | 56 934 |
| EBITDA | 26 469 | 92 673 | 60 714 | 80 304 | 76 270 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 22 907 | 81 103 | 55 737 | 71 749 | 56 634 |
| Aruande aasta kasum | 22 907 | 77 103 | 39 952 | 71 749 | 52 968 |
| Tööjõukulud | 39 199 | 21 918 | 22 855 | 23 621 | 66 062 |
| Põhivara kulum | 1833 | 7342 | 7790 | 7790 | 19 336 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 16 000 | 65 000 | 0 | 13 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 46 480 € väärtuses, 3 hankijalt (23.07.2024–15.06.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kihnu valla 2026. aasta ehitustööde omanikujärelvalve teenus | Kihnu Vallavalitsus | 29 970 € | 15.06.2026 |
| Märjamaa Muusika- ja Kunstikooli projekteerimis- ja ehitustööde OJV teenus | Märjamaa Vallavalitsus | 16 510 € | 26.08.2025 |
| Omanikujärelevalve teenused · Omanikujärelevalveteenused hoonete ehitustöödele | Rapla Vallavalitsus | kuni 29 500 € | 23.07.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Tarindi Consult OÜ
Ülevaade
Tarindi Consult OÜ (registrikood 16153585) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Rõusa küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon (EMTAK 7112). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102337723).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 185 442 €, mis on 38,5% rohkem kui aasta varem (133 869 €). Aastatel 2021–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 24,8% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2021–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 52 968 € (28,6% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 1). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 92 721 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 258 143 € ja omakapital 173 179 € (67,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 90 607 €, mis on 57,6% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 11 023 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1780 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 24.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.