Pruuli Veod OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 52 003 € | 1 | 1201 € |
| 2026 II kv | 34 962 € | 1 | 1131 € |
| 2026 I kv | 27 392 € | 1 | 237 € |
| 2025 IV kv | 29 589 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 27 276 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 25 137 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 9134 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 952 | 7804 | 6914 | 8173 | 14 669 |
| Põhivara kokku | 9625 | 8575 | 14 287 | 16 532 | 48 836 |
| Vara kokku | 10 577 | 16 379 | 21 201 | 24 705 | 63 505 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | 667 | 0 | 5557 |
| Pikaajalised kohustised | 9030 | 7481 | 2276 | 2000 | 27 487 |
| Kohustised kokku | 9030 | 7481 | 2943 | 2000 | 33 044 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 1561 | 8898 | 18 258 | 22 523 |
| Aruandeaasta kasum | 1547 | 7337 | 9360 | 4447 | 7938 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 1547 | 8898 | 18 258 | 22 705 | 30 461 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 8084 | 30 446 | 52 268 | 59 692 | 93 390 |
| Ärikasum | 1547 | 7337 | 9360 | 4447 | 9702 |
| EBITDA | 2422 | 8387 | 10 410 | 4972 | 12 856 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1547 | 7337 | 9360 | 4447 | 7938 |
| Aruande aasta kasum | 1547 | 7337 | 9360 | 4447 | 7938 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 875 | 1050 | 1050 | 525 | 3154 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 11 000 € väärtuses, 1 hankijalt (24.08.2025–24.08.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lumetõrje Saaremaa vallas · Mereranna | Saaremaa Vallavalitsus | 11 000 € | 24.08.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Pruuli Veod OÜ
Ülevaade
Pruuli Veod OÜ (registrikood 16162650) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Lilbi küla, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102652039).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 93 390 €, mis on 56,5% rohkem kui aasta varem (59 692 €). Aastatel 2021–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 84,4% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2021–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 7938 € (8,5% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 63 505 € ja omakapital 30 461 € (48,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 52 003 €, mis on 90,7% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1201 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 890 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 03.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.