Valguse kiirus OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 4934 | 13 766 | 21 012 | 19 463 | 4694 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 4934 | 13 766 | 21 012 | 19 463 | 4694 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | 5000 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | — | — | — | 5000 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 4934 | 13 766 | 21 012 | 19 463 |
| Aruandeaasta kasum | 4934 | 8832 | 7246 | −1549 | −19 769 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 4934 | 13 766 | 21 012 | 19 463 | −306 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 7097 | 11 985 | 14 836 | 13 875 | 24 008 |
| Ärikasum | 4934 | 8832 | 7246 | −1549 | −19 769 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4934 | 8832 | 7246 | −1549 | −19 769 |
| Aruande aasta kasum | 4934 | 8832 | 7246 | −1549 | −19 769 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Valguse kiirus OÜ
Ülevaade
Valguse kiirus OÜ (registrikood 16166814) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 24 008 €, mis on 73,0% rohkem kui aasta varem (13 875 €). Aastatel 2021–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 35,6% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2021–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 19 769 €. Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Tähelepanekud
Omakapital oli majandusaasta 2025 lõpus negatiivne (−306 €). Omakapital on alla poole osakapitalist (2500 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 01.07.2026. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.