Hprteed OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 59 160 € | 3 | 3845 € |
| 2026 II kv | 99 142 € | 3 | 2313 € |
| 2026 I kv | 55 131 € | 2 | 2572 € |
| 2025 IV kv | 136 485 € | 2 | 2338 € |
| 2025 III kv | 64 251 € | 2 | 2315 € |
| 2025 II kv | 215 376 € | 2 | 2451 € |
| 2025 I kv | 55 872 € | 3 | 2298 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 34 961 | 102 800 | 177 922 | 228 315 |
| Põhivara kokku | 21 768 | 15 296 | 17 842 | 41 489 |
| Vara kokku | 56 729 | 118 096 | 195 764 | 269 804 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 3502 | 14 976 | 9048 | 30 385 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 12 277 |
| Kohustised kokku | 3502 | 14 976 | 9048 | 42 662 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 50 477 | 100 370 | 183 966 |
| Aruandeaasta kasum | 50 727 | 49 893 | 83 596 | 40 426 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 53 227 | 103 120 | 186 716 | 227 142 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 301 642 | 353 288 | 391 522 | 323 378 |
| Ärikasum | 50 726 | 49 893 | 83 596 | 47 158 |
| EBITDA | 52 998 | 56 365 | 91 148 | 54 511 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 50 727 | 49 893 | 83 596 | 40 426 |
| Aruande aasta kasum | 50 727 | 49 893 | 83 596 | 40 426 |
| Tööjõukulud | 19 529 | 58 331 | 25 723 | 32 883 |
| Põhivara kulum | 2272 | 6472 | 7552 | 7353 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 4 | 7 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
12 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 34 289 € väärtuses, 3 hankijalt (06.11.2023–05.04.2026). Lisaks 8 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Istutustööd Edela piirkonnas 2026-2027 · Lõuna- Viljandimaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 530 712 € | 05.04.2026 |
| Istutustööd Edela piirkonnas 2026-2027 · Lõuna- Pärnumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 619 164 € | 05.04.2026 |
| Lumetõrje tööde teostamine 2025/2026 talveperioodil · Osa 4. Väljaküla-Kärsu-Tõlla-Mustla | Saarde Vallavalitsus | 74 € | 29.10.2025 |
| Lumetõrje tööde teostamine 2025/2026 talveperioodil · Osa 3. Kanaküla-Kamali | Saarde Vallavalitsus | 72 € | 29.10.2025 |
| Istutustööd Kagu piirkonnas · Põhja - Põlvamaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 173 250 € | 21.03.2025 |
| Istutustööd Kagu piirkonnas · Ida-Põlvamaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 157 500 € | 21.03.2025 |
| Istutustööd Kagu piirkonnas · Ida-Tartumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 78 750 € | 21.03.2025 |
| Istutustööd Edela piirkonnas · Lõuna-Viljandimaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 157 500 € | 17.03.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Hprteed OÜ
Ülevaade
Hprteed OÜ (registrikood 16189270) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Tihemetsa alevik, Saarde vald, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102352245).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 323 378 €, mis on 17,4% vähem kui aasta varem (391 522 €). Aastatel 2021–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 2,3% aastas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 40 426 € (12,5% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 161 689 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 269 804 € ja omakapital 227 142 € (84,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 59 160 €, mis on 7,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 3845 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 940 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 31.12.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.