WENTURE OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 68 937 € | 6 | 38 909 € |
| 2026 II kv | 109 903 € | 9 | 36 959 € |
| 2026 I kv | 210 525 € | 8 | 35 975 € |
| 2025 IV kv | 136 992 € | 8 | 35 027 € |
| 2025 III kv | 140 405 € | 7 | 42 790 € |
| 2025 II kv | 98 839 € | 8 | 47 144 € |
| 2025 I kv | 177 694 € | 10 | 45 515 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 19 374 | 59 522 | 95 529 | 216 729 | 222 351 |
| Põhivara kokku | — | 2507 | 6470 | 100 282 | 77 594 |
| Vara kokku | 19 374 | 62 029 | 101 999 | 317 011 | 299 945 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 36 | 14 055 | 40 719 | 117 151 | 77 389 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 36 | 14 055 | 40 719 | 117 151 | 77 389 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 10 838 | 45 474 | 58 780 | 197 360 |
| Aruandeaasta kasum | 16 838 | 34 636 | 13 306 | 138 580 | 22 696 |
| Omakapital kokku | 19 338 | 47 974 | 61 280 | 199 860 | 222 556 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 30 430 | 119 815 | 325 594 | 577 845 | 555 770 |
| Ärikasum | 16 838 | 36 136 | 13 247 | 138 532 | 22 420 |
| EBITDA | — | 36 254 | 14 334 | 142 408 | 45 108 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 16 838 | 36 136 | 13 306 | 138 580 | 22 696 |
| Aruande aasta kasum | 16 838 | 34 636 | 13 306 | 138 580 | 22 696 |
| Tööjõukulud | 0 | 10 676 | 135 971 | 320 042 | 374 857 |
| Põhivara kulum | — | 118 | 1087 | 3876 | 22 688 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 5 | 9 | 9 |
| Arvutuslik dividend | — | 6000 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 48 000 € väärtuses, 1 hankijalt (18.02.2025–23.05.2025). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Teehoiu valdkonna infosüsteemide arendus- ja hooldusteenuse raamhange | Transpordiamet | kuni 1 000 000 € | 23.05.2025 |
| Transpordiameti hankeplaani ja teehoiukava objektide kulude (teeraha) tööprotsessi automatiseerimise analüüs ning lähteülesanne töövahendi arenduseks | Transpordiamet | 48 000 € | 10.03.2025 |
| Tee elukaare infosüsteemi (TEET) hooldus- ja arendusteenuse raamhange | Transpordiamet | kuni 300 000 € | 18.02.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: WENTURE OÜ
Ülevaade
WENTURE OÜ (registrikood 16195906) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Rakvere linn, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102355569).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 555 770 €, mis on 3,8% vähem kui aasta varem (577 845 €). Aastatel 2021–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 107% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 22 696 € (4,1% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 9. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 61 752 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 299 945 € ja omakapital 222 556 € (74,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 68 937 €, mis on 50,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 6. Tööjõumakse tasuti kvartalis 38 909 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 3900 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Ettevõtte ainus omanik on Wenture Builds OÜ.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 16.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.