SeSt Invest OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Aruannete koondnäitajad2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 4734 | 11 390 | 10 076 | 1213 |
| Põhivara kokku | 15 562 | 54 022 | 123 307 | 85 437 |
| Vara kokku | 20 296 | 65 412 | 133 383 | 86 650 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 16 877 | 62 887 | 57 887 | 26 615 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 16 877 | 62 887 | 57 887 | 26 615 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −19 581 | −20 475 | 52 496 |
| Aruandeaasta kasum | −19 581 | −894 | 72 971 | −15 461 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 20 500 | 20 500 | 20 500 |
| Omakapital kokku | 3419 | 2525 | 75 496 | 60 035 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 7609 | 15 877 | 25 309 | 19 920 |
| Ärikasum | 7550 | 15 838 | 25 186 | 18 614 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −19 581 | −894 | 72 971 | −15 461 |
| Aruande aasta kasum | −19 581 | −894 | 72 971 | −15 461 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: SeSt Invest OÜ
Ülevaade
SeSt Invest OÜ (registrikood 16203389) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus (EMTAK 43321).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 19 920 €, mis on 21,3% vähem kui aasta varem (25 309 €). Aastatel 2021–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 37,8% aastas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 15 461 €. Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 1. Majandusaastal 2024 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 86 650 € ja omakapital 60 035 € (69,3% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 14.01.2025. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.