KKL Grupp OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025/26Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 28 846 € | 1 | 1054 € |
| 2026 II kv | 29 548 € | 1 | 1054 € |
| 2026 I kv | 27 497 € | 1 | 1011 € |
| 2025 IV kv | 19 356 € | 1 | 972 € |
| 2025 III kv | 23 032 € | 1 | 972 € |
| 2025 II kv | 12 167 € | 1 | 972 € |
| 2025 I kv | 26 142 € | 1 | 886 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 1827 | 758 | 9594 | 1466 | 3795 |
| Põhivara kokku | — | 15 488 | 25 016 | 25 026 | 19 032 |
| Vara kokku | 1827 | 16 246 | 34 610 | 26 492 | 22 827 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 190 | 4968 | 14 711 | 8928 | 988 |
| Pikaajalised kohustised | 1250 | 0 | — | — | — |
| Kohustised kokku | 1440 | 4968 | 14 711 | 8928 | 988 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 387 | 8778 | 17 399 | 15 064 |
| Aruandeaasta kasum | 387 | 8391 | 8621 | −2334 | 4275 |
| Omakapital kokku | 387 | 11 278 | 19 899 | 17 564 | 21 839 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 11 745 | 59 899 | 74 169 | 58 544 | 77 656 |
| Ärikasum | 387 | 8391 | 8621 | −2334 | 4275 |
| EBITDA | — | 9444 | 13 219 | 3503 | 11 269 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 387 | 8391 | 8621 | −2334 | 4275 |
| Aruande aasta kasum | 387 | 8391 | 8621 | −2334 | 4275 |
| Tööjõukulud | 0 | 10 502 | 11 591 | 12 234 | 13 564 |
| Põhivara kulum | — | 1053 | 4598 | 5837 | 6994 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 80 600 € väärtuses, 1 hankijalt (07.07.2026–21.07.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Teede talvine hooldus Pärnu linna Audru osavallas 2026-2029 · Audru osavalla VII piirkond | Pärnu Linnavalitsus | 45 000 € | 21.07.2026 |
| Teede talvine hooldus Pärnu linna Paikuse ja Tõstamaa osavaldades 2026-2029 · Tõstamaa osavalla III piirkond | Pärnu Linnavalitsus | 35 600 € | 07.07.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: KKL Grupp OÜ
Ülevaade
KKL Grupp OÜ (registrikood 16241616) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Lindi küla, Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala veekogumine, -töötlus ja -varustus (EMTAK 36001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102536896).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025/26 oli müügitulu 77 656 €, mis on 32,6% rohkem kui aasta varem (58 544 €). Aastatel 2021/22–2025/26 on müügitulu kasvanud keskmiselt 60,4% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2021/22–2025/26) seas. Majandusaasta 2025/26 puhaskasum oli 4275 € (5,5% müügitulust). Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025/26 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 77 656 €. Majandusaasta 2025/26 lõpus oli bilansimaht 22 827 € ja omakapital 21 839 € (95,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 28 846 €, mis on 25,2% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1054 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 810 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (80%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025/26) esitati 22.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.