Matom Baltics OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 738 983 € | 1 | 5846 € |
| 2026 II kv | 109 354 € | 1 | 5846 € |
| 2026 I kv | 17 675 € | 1 | 5846 € |
| 2025 IV kv | 130 895 € | 1 | 5846 € |
| 2025 III kv | 394 505 € | 1 | 5846 € |
| 2025 II kv | 132 996 € | 1 | 5846 € |
| 2025 I kv | 62 952 € | 1 | 5514 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 134 470 | 95 520 | 140 498 | 117 004 | 144 943 |
| Põhivara kokku | — | 8450 | 30 396 | 67 122 | 113 689 |
| Vara kokku | 134 470 | 103 970 | 170 894 | 184 126 | 258 632 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 103 673 | 15 089 | 7887 | 14 221 | 28 503 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 34 945 |
| Kohustised kokku | 103 673 | 15 089 | 7887 | 14 221 | 63 448 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 28 297 | 86 381 | 104 437 | 167 405 |
| Aruandeaasta kasum | 28 297 | 58 084 | 74 126 | 62 968 | 25 279 |
| Omakapital kokku | 30 797 | 88 881 | 163 007 | 169 905 | 195 184 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 151 418 | 466 519 | 647 718 | 822 875 | 576 019 |
| Ärikasum | 28 297 | 58 084 | 75 911 | 78 788 | 30 569 |
| EBITDA | — | 58 616 | 77 132 | 83 570 | 44 005 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 28 297 | 58 084 | 74 126 | 76 970 | 25 280 |
| Aruande aasta kasum | 28 297 | 58 084 | 74 126 | 62 968 | 25 279 |
| Tööjõukulud | 4613 | 20 545 | 41 752 | 46 435 | 53 383 |
| Põhivara kulum | — | 532 | 1221 | 4782 | 13 436 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 56 070 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 189 732 € väärtuses, 1 hankijalt (12.02.2024–29.12.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Jäätmepõletuskatla veepaneelide kollektorite kivide tarne | Enefit Green AS | 54 472 € | 29.12.2024 |
| Iru elektrijaama koldekivide ostmine | Enefit Green AS | 135 261 € | 12.02.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Matom Baltics OÜ
Ülevaade
Matom Baltics OÜ (registrikood 16250727) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Rapla linn, Rapla vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102382040).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 576 019 €, mis on 30,0% vähem kui aasta varem (822 875 €). Aastatel 2021–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 39,7% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 25 279 € (4,4% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 576 019 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 258 632 € ja omakapital 195 184 € (75,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 738 983 €, mis on 87,3% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 5846 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 3540 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.