Sinikalda Ehitus OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 77 428 € | 2 | 1006 € |
| 2026 II kv | 71 375 € | 2 | 1137 € |
| 2026 I kv | 61 894 € | 2 | 1246 € |
| 2025 IV kv | 68 255 € | 2 | 1027 € |
| 2025 III kv | 88 958 € | 1 | 1492 € |
| 2025 II kv | 74 319 € | 1 | 1685 € |
| 2025 I kv | 65 369 € | 2 | 1302 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2021/22 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 52 411 | 70 124 | 67 888 | 78 360 |
| Põhivara kokku | — | 29 004 | 45 154 | 39 720 |
| Vara kokku | 52 411 | 99 128 | 113 042 | 118 080 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 11 350 | 43 576 | 40 894 | 40 013 |
| Pikaajalised kohustised | 20 300 | 26 296 | 25 597 | 27 647 |
| Kohustised kokku | 31 650 | 69 872 | 66 491 | 67 660 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 22 058 | 29 255 | 46 552 |
| Aruandeaasta kasum | 20 761 | 7198 | 17 296 | 3868 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 20 761 | 29 256 | 46 551 | 50 420 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 80 026 | 325 058 | 346 678 | 294 237 |
| Ärikasum | 20 761 | 6759 | 18 101 | 3968 |
| EBITDA | — | 7755 | 21 623 | 9402 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 20 761 | 7198 | 17 296 | 3868 |
| Aruande aasta kasum | 20 761 | 7198 | 17 296 | 3868 |
| Tööjõukulud | 0 | 22 657 | 24 248 | 18 147 |
| Põhivara kulum | — | 996 | 3522 | 5434 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 0 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 79 € väärtuses, 1 hankijalt (09.06.2025–09.06.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kanepi valla teede talihooldus 2025-2028 · Piirkond 10 - Kanepi alevik, osaliselt Piigandi ja Erastvere külad | Kanepi Vallavalitsus | 79 € | 09.06.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Sinikalda Ehitus OÜ
Ülevaade
Sinikalda Ehitus OÜ (registrikood 16284353) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Sõreste küla, Kanepi vald, Põlva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muude toidukaupade jaemüük (EMTAK 47271). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102398063).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 294 237 €, mis on 15,1% vähem kui aasta varem (346 678 €). Aastatel 2021/22–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 54,3% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 3868 € (1,3% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 147 119 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 118 080 € ja omakapital 50 420 € (42,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 77 428 €, mis on 13,0% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1006 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 500 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 24.08.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.