OÜ N&VRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 2 430 773 € | 206 | 478 836 € |
| 2026 II kv | 2 055 793 € | 214 | 439 236 € |
| 2026 I kv | 2 353 852 € | 213 | 447 505 € |
| 2025 IV kv | 3 241 086 € | 220 | 582 496 € |
| 2025 III kv | 2 700 497 € | 210 | 424 149 € |
| 2025 II kv | 2 316 074 € | 212 | 448 639 € |
| 2025 I kv | 2 411 685 € | 218 | 486 534 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2021/22 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 18 648 | 1 650 963 | 1 690 509 | 2 297 879 |
| Põhivara kokku | — | 6 507 123 | 6 262 763 | 5 568 975 |
| Vara kokku | 18 648 | 8 158 086 | 7 953 272 | 7 866 854 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | — | 2 476 679 | 2 694 543 | 2 778 037 |
| Pikaajalised kohustised | — | 793 621 | 358 666 | 242 861 |
| Kohustised kokku | — | 3 270 300 | 3 053 209 | 3 020 898 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 6 902 112 | 4 885 036 | 4 897 313 |
| Aruandeaasta kasum | 18 648 | −2 017 076 | 12 277 | −54 107 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 18 648 | 4 887 786 | 4 900 063 | 4 845 956 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 18 700 | 7 413 525 | 8 942 614 | 10 405 230 |
| Ärikasum | 18 648 | −1 943 113 | 68 909 | 32 913 |
| EBITDA | — | −953 650 | 1 001 203 | 855 993 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 18 648 | −2 017 076 | 12 277 | −54 107 |
| Aruande aasta kasum | 18 648 | −2 017 076 | 12 277 | −54 107 |
| Tööjõukulud | 0 | 4 274 484 | 4 897 222 | 5 009 188 |
| Põhivara kulum | — | 989 463 | 932 294 | 823 080 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 0 | 219 | 217 | 220 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
34 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 10 036 780 € väärtuses, 10 hankijalt (14.02.2024–21.09.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kvartalisiseste teede remont Narva linnas 2026 · KÜ A.Puškini tn 19 | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet | 32 280 € | 21.09.2026 |
| Kvartalisiseste teede remont Narva linnas 2026 · KÜ Mõisa tn 7 | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet | 16 376 € | 21.09.2026 |
| Narva linna Lõuna-Kudruküla tee pindamistööd 2026 | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet | 49 200 € | 17.08.2026 |
| Narva linna Kanali tänava asfalteerimis- ja pindamistööd 2026 | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet | 67 657 € | 17.08.2026 |
| Narva linna tänavate aastaringsed hooldustööd aastatel 2026–2028 | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet | 3 369 033 € | 22.07.2026 |
| Parklate ja juurdepääsuteede rajamine Rahvapark P1 ja Spordi tn 4 kinnistutele | Kohtla-Järve Linnavalitsus | 467 286 € | 07.07.2026 |
| J. Gagarini tänava osaline rekonstrueerimine | Sillamäe Linnavalitsus | 125 999 € | 29.06.2026 |
| Asfaltkatte remonttööd Lüganuse vallas 2026 | Lüganuse Vallavalitsus | 128 392 € | 16.06.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ N&V
Ülevaade
OÜ N&V (registrikood 16297634) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Jõhvi küla, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu puhastustegevus (EMTAK 81231). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102499467).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 10 405 230 €, mis on 16,4% rohkem kui aasta varem (8 942 614 €). Aastatel 2021/22–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 723% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2021/22–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 54 107 €. Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 220 (aasta varem 217). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 47 297 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 7 866 854 € ja omakapital 4 845 956 € (61,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 2 430 773 €, mis on 10,0% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 206. Tööjõumakse tasuti kvartalis 478 836 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1530 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Audiitor on majandusaasta 2025 aruandes viidanud olulisele ebakindlusele tegevuse jätkuvuse suhtes.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.