Roheveski OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 190 687 € | 5 | 19 250 € |
| 2026 II kv | 250 226 € | 5 | 13 605 € |
| 2026 I kv | 299 023 € | 4 | 5445 € |
| 2025 IV kv | 1 050 224 € | 2 | 4651 € |
| 2025 III kv | 902 279 € | 2 | 4651 € |
| 2025 II kv | 227 343 € | 2 | 4651 € |
| 2025 I kv | 218 797 € | 2 | 4606 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2021/22 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 5386 | 28 950 | 1 837 869 | 504 558 |
| Põhivara kokku | 66 264 | 66 264 | 240 606 | 4 418 471 |
| Vara kokku | 71 650 | 95 214 | 2 078 475 | 4 923 029 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 4462 | 16 782 | 229 442 | 783 035 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 1 728 942 | 3 248 924 |
| Kohustised kokku | 4462 | 16 782 | 1 958 384 | 4 031 959 |
| Osakapital | 3240 | 3240 | 3240 | 31 011 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −27 312 | −16 068 | 25 591 |
| Aruandeaasta kasum | −27 312 | 11 244 | 41 659 | −39 371 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 91 260 | 91 260 | 873 839 |
| Omakapital kokku | 67 188 | 78 432 | 120 091 | 891 070 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | — | 197 979 | 348 621 | 486 209 |
| Ärikasum | −27 312 | 11 244 | 41 659 | 2874 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −27 312 | 11 244 | 41 659 | −39 371 |
| Aruande aasta kasum | −27 312 | 11 244 | 41 659 | −39 371 |
| Tööjõukulud | 23 014 | 35 189 | 44 567 | 47 708 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek5 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
Ettevõte on ise hankija: 4 hanget. Vaata hankeid →
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Roheveski OÜ
Ülevaade
Roheveski OÜ (registrikood 16328470) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Kahala küla, Järva vald, Järva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine (EMTAK 82401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102417339).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 486 209 €, mis on 39,5% rohkem kui aasta varem (348 621 €). Aastatel 2023–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 56,7% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 39 371 €. Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 243 105 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 4 923 029 € ja omakapital 891 070 € (18,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 190 687 €, mis on 78,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 5. Tööjõumakse tasuti kvartalis 19 250 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2400 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 3 liiget. Registri järgi on ettevõttel 7 omanikku. Suurim osalus (46,6%) kuulub ettevõttele Osaühing Rägavere Mõis.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 03.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.