OÜ KreltexRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 294 184 € | 2 | 6015 € |
| 2026 II kv | 205 100 € | 2 | 6015 € |
| 2026 I kv | 102 379 € | 2 | 6323 € |
| 2025 IV kv | 188 698 € | 2 | 6939 € |
| 2025 III kv | 152 699 € | 2 | 6939 € |
| 2025 II kv | 195 744 € | 2 | 6939 € |
| 2025 I kv | 126 237 € | 2 | 6861 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 5000 € (8% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 16 676 | 39 157 | 54 620 | 78 426 | 93 949 |
| Põhivara kokku | — | 8476 | 12 808 | 19 572 | 59 233 |
| Vara kokku | 16 676 | 47 633 | 67 428 | 97 998 | 153 182 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | — | 2504 | 32 189 | 23 786 | 26 858 |
| Pikaajalised kohustised | 200 | 0 | 0 | 8673 | 23 968 |
| Kohustised kokku | 200 | 2504 | 32 189 | 32 459 | 50 826 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 13 976 | 37 629 | 22 739 | 58 039 |
| Aruandeaasta kasum | 13 976 | 28 653 | −4890 | 40 300 | 41 817 |
| Omakapital kokku | 16 476 | 45 129 | 35 239 | 65 539 | 102 356 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 17 185 | 285 553 | 282 186 | 936 184 | 699 371 |
| Ärikasum | 13 976 | 28 653 | −4979 | 43 037 | 42 598 |
| EBITDA | — | 30 217 | −1561 | 51 011 | 54 161 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 13 976 | 28 653 | −4890 | 42 800 | 43 227 |
| Aruande aasta kasum | 13 976 | 28 653 | −4890 | 40 300 | 41 817 |
| Tööjõukulud | 0 | 13 514 | 40 642 | 59 005 | 64 224 |
| Põhivara kulum | — | 1564 | 3418 | 7974 | 11 563 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 5000 | 10 000 | 5000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 190 900 € väärtuses, 1 hankijalt (05.07.2024–05.07.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Konveiersüsteem laastuärastuseks | Osaühing TAPA MILL | 190 900 € | 05.07.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Kreltex
Ülevaade
OÜ Kreltex (registrikood 16331800) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Kohila alev, Kohila vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala masinate ja seadmete remont ning hooldus (EMTAK 33121). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102447503).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 699 371 €, mis on 25,3% vähem kui aasta varem (936 184 €). Aastatel 2021–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 153% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 41 817 € (6,0% müügitulust). Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 349 686 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 153 182 € ja omakapital 102 356 € (66,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 294 184 €, mis on 92,7% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6015 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1920 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 3 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.