Cleafor OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 345 281 € | 42 | 51 041 € |
| 2026 II kv | 434 548 € | 42 | 46 824 € |
| 2026 I kv | 239 532 € | 37 | 39 767 € |
| 2025 IV kv | 299 537 € | 35 | 51 097 € |
| 2025 III kv | 325 661 € | 41 | 49 339 € |
| 2025 II kv | 270 927 € | 39 | 35 168 € |
| 2025 I kv | 208 586 € | 23 | 33 977 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2021/22 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 116 587 | 146 424 | 230 750 | 258 139 |
| Põhivara kokku | — | 2230 | 5306 | 7978 |
| Vara kokku | 116 587 | 148 654 | 236 056 | 266 117 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 59 709 | 66 617 | 153 827 | 131 125 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 59 709 | 66 617 | 153 827 | 131 125 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 56 878 | 82 037 | 82 229 |
| Aruandeaasta kasum | 56 878 | 25 159 | 192 | 52 763 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 56 878 | 82 037 | 82 229 | 134 992 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 353 405 | 1 300 712 | 844 950 | 1 050 927 |
| Ärikasum | 56 905 | 26 116 | 24 903 | 53 307 |
| EBITDA | — | 26 677 | 26 201 | 64 635 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 56 878 | 25 159 | 192 | 52 763 |
| Aruande aasta kasum | 56 878 | 25 159 | 192 | 52 763 |
| Tööjõukulud | 27 854 | 307 680 | 294 520 | 526 836 |
| Põhivara kulum | — | 561 | 1298 | 11 328 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 9 | 20 | 20 | 34 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 2 hankijalt (24.04.2026–25.08.2026). Lisaks 27 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tööjõu renditeenus · Kraanaoperaator | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 25.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Tööstuslik alpinist | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 25.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Tellingute monteerija/paigaldaja | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 25.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Müürsepp (vooderdus- ja müüritistööd) | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 25.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Elektrik / mõõte- ja automaatikaseadmete elektrik (elektrilukksepp), elektrimontöör 4. taseme kutsetunnistusega. | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 25.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Isoleerija | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 25.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Plekksepp | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 25.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Maaler | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 25.08.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Cleafor OÜ
Ülevaade
Cleafor OÜ (registrikood 16346870) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala tööjõurent (EMTAK 78201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102549540).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 1 050 927 €, mis on 24,4% rohkem kui aasta varem (844 950 €). Aastatel 2021/22–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 43,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 52 763 € (5,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 34 (aasta varem 20). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 30 910 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 266 117 € ja omakapital 134 992 € (50,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 345 281 €, mis on 6,0% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 42. Tööjõumakse tasuti kvartalis 51 041 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 900 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.