LUMIA OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 95 273 € | 8 | 25 101 € |
| 2026 II kv | 303 792 € | 7 | 29 795 € |
| 2026 I kv | 194 407 € | 8 | 30 079 € |
| 2025 IV kv | 108 077 € | 7 | 31 525 € |
| 2025 III kv | 95 643 € | 8 | 26 939 € |
| 2025 II kv | 123 464 € | 8 | 27 925 € |
| 2025 I kv | 160 361 € | 8 | 26 602 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 30 000 € (25% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2021/22 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 177 183 | 194 492 | 178 282 | 227 843 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — |
| Vara kokku | 177 183 | 194 492 | 178 282 | 227 843 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 49 381 | 63 507 | 57 016 | 80 192 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 49 381 | 63 507 | 57 016 | 80 192 |
| Osakapital | 5000 | 5000 | 5000 | 5000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 117 302 | 128 485 | 88 766 |
| Aruandeaasta kasum | 125 302 | 11 183 | −9719 | 56 385 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 127 802 | 130 985 | 121 266 | 147 651 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 797 260 | 759 450 | 394 321 | 517 501 |
| Ärikasum | 125 302 | 10 887 | −10 211 | 64 136 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 125 302 | 11 183 | −9719 | 64 847 |
| Aruande aasta kasum | 125 302 | 11 183 | −9719 | 56 385 |
| Tööjõukulud | 300 755 | 242 203 | 200 576 | 275 460 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 8 | 7 | 6 | 7 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 30 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
5 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 454 650 € väärtuses, 5 hankijalt (04.09.2025–04.09.2025). Lisaks 4 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: LUMIA OÜ
Ülevaade
LUMIA OÜ (registrikood 16364402) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arhitektitegevused (EMTAK 71111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102447914).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 517 501 €, mis on 31,2% rohkem kui aasta varem (394 321 €). Aastatel 2021/22–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 13,4% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 56 385 € (10,9% müügitulust). Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 7 (aasta varem 6). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 73 929 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 227 843 € ja omakapital 147 651 € (64,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 95 273 €. Töötajaid oli samas kvartalis 8. Tööjõumakse tasuti kvartalis 25 101 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1990 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.