Fourings OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 1 945 000 €.
Madala usaldusega: summa ületab varasemate aastate jaotamata kasumit, millest seaduse järgi saab dividendi jaotada — tõenäoliselt ühinemine, algsaldo korrigeerimine või aruande viga.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 2245 | 7562 | 8306 | 67 445 |
| Põhivara kokku | 18 888 011 | 18 888 011 | 18 888 011 | 18 888 011 |
| Vara kokku | 18 890 256 | 18 895 573 | 18 896 317 | 18 955 456 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 12 | 12 | 20 | 6330 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 12 | 12 | 20 | 6330 |
| Osakapital | 5000 | 5000 | 5000 | 5000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 888 011 | −2 107 256 | −3 786 939 | −1 051 203 |
| Aruandeaasta kasum | −267 | 3 000 317 | 4 680 736 | 1 997 829 |
| Reservid ja muu omakapital | 17 997 500 | 17 997 500 | 17 997 500 | 17 997 500 |
| Omakapital kokku | 18 890 244 | 18 895 561 | 18 896 297 | 18 949 126 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum | −267 | −2241 | −6712 | −13 837 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −267 | 3 000 317 | 4 680 736 | 1 997 829 |
| Aruande aasta kasum | −267 | 3 000 317 | 4 680 736 | 1 997 829 |
| Tööjõukulud | — | — | — | — |
| Põhivara kulum | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 64 201 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 2 995 000 | 4 680 000 | 1 945 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Kokkuvõte: Fourings OÜ
Ülevaade
Fourings OÜ (registrikood 16457368) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond.
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 müügitulu ei olnud. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1 997 829 €. Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 18 955 456 € ja omakapital 18 949 126 € (100,0% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub ettevõttele Decem OÜ.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.