Projektikorralduse OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 17 750 € | — | 1106 € |
| 2026 II kv | 27 950 € | — | 1074 € |
| 2026 I kv | 22 800 € | — | 957 € |
| 2025 IV kv | 23 600 € | — | 956 € |
| 2025 III kv | 24 304 € | — | 956 € |
| 2025 II kv | 25 854 € | — | 956 € |
| 2025 I kv | 17 767 € | — | 950 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 20 000 € (34% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 4982 | 25 713 | 58 565 | 86 679 |
| Põhivara kokku | — | 4619 | 3464 | 2309 |
| Vara kokku | 4982 | 30 332 | 62 029 | 88 988 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 2476 | 7926 | 3373 | 28 178 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 2476 | 7926 | 3373 | 28 178 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −2164 | 22 406 | 38 656 |
| Aruandeaasta kasum | −2164 | 24 570 | 36 250 | 22 154 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 2506 | 22 406 | 58 656 | 60 810 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 18 888 | 65 808 | 116 587 | 94 358 |
| Ärikasum | −2164 | 24 570 | 36 250 | 24 975 |
| EBITDA | — | 25 434 | 37 405 | 26 130 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2164 | 24 570 | 36 250 | 24 975 |
| Aruande aasta kasum | −2164 | 24 570 | 36 250 | 22 154 |
| Tööjõukulud | 4660 | 11 968 | 13 145 | 13 340 |
| Põhivara kulum | — | 864 | 1155 | 1155 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 20 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 2300 € väärtuses, 1 hankijalt (21.05.2024–21.05.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Järvi-Aegviidu matkaraja Kõnnu Suursoo laudtee rekonstrueerimistöödele omanikujärelevalve teenuse tellimine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 2300 € | 21.05.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Projektikorralduse OÜ
Ülevaade
Projektikorralduse OÜ (registrikood 16481987) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Neeme küla, Jõelähtme vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102486315).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 94 358 €, mis on 19,1% vähem kui aasta varem (116 587 €). Aastatel 2022–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 70,9% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 22 154 € (23,5% müügitulust). Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 94 358 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 88 988 € ja omakapital 60 810 € (68,3% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 830 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 17 750 €, mis on 27,0% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1106 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 23.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.