Niidulatt OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 16 298 € | 1 | 1399 € |
| 2026 II kv | 5849 € | 1 | 1138 € |
| 2026 I kv | 0 € | 1 | 1010 € |
| 2025 IV kv | 16 436 € | 1 | 1010 € |
| 2025 III kv | 16 871 € | 1 | 673 € |
| 2025 II kv | 5904 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 0 € | — | — |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2022–2024
| 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 50 592 | 30 505 | 55 097 |
| Põhivara kokku | 3841 | 9504 | 1544 |
| Vara kokku | 54 433 | 40 009 | 56 641 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 3002 | 397 | 557 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — |
| Kohustised kokku | 3002 | 397 | 557 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 18 931 | 37 112 |
| Aruandeaasta kasum | 48 931 | 18 181 | 16 472 |
| Omakapital kokku | 51 431 | 39 612 | 56 084 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 77 270 | 81 075 | 47 075 |
| Ärikasum | 48 933 | 25 678 | 16 472 |
| EBITDA | 49 550 | 32 712 | 24 432 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 48 931 | 18 181 | 16 472 |
| Aruande aasta kasum | 48 931 | 18 181 | 16 472 |
| Tööjõukulud | 15 362 | 19 282 | 970 |
| Põhivara kulum | 617 | 7034 | 7960 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 1 | 1 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 30 000 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 113 899 € väärtuses, 1 hankijalt (30.04.2025–07.05.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Rakvere valla territooriumil heakorrateenuse osutamine 2025-2027 · Piirkond 3 – Sõmeru-Ussimäe piirkond · ühispakkumus | Rakvere Vallavalitsus | 86 506 € | 07.05.2025 |
| Rakvere valla territooriumil heakorrateenuse osutamine 2025-2027 · Piirkond 1 – Uhtna piirkond · ühispakkumus | Rakvere Vallavalitsus | 27 393 € | 30.04.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Niidulatt OÜ
Ülevaade
Niidulatt OÜ (registrikood 16486016) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Raasiku alevik, Raasiku vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102488180).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 47 075 €, mis on 41,9% vähem kui aasta varem (81 075 €). Aastatel 2022–2024 on müügitulu vähenenud keskmiselt 21,9% aastas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 16 472 € (35,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 3 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2024 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 56 641 € ja omakapital 56 084 € (99,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 16 298 €, mis on 3,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1399 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1010 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 23.02.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.