NPM Narva OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 316 892 € | 233 | 1 078 044 € |
| 2026 II kv | 98 103 € | 210 | 892 515 € |
| 2026 I kv | 1 195 999 € | 183 | 685 082 € |
| 2025 IV kv | 735 475 € | 137 | 743 049 € |
| 2025 III kv | 43 803 € | 102 | 454 707 € |
| 2025 II kv | 326 899 € | 82 | 516 398 € |
| 2025 I kv | 156 534 € | 68 | 381 378 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 10 000 | 3 444 411 | 8 548 132 | 14 847 566 |
| Põhivara kokku | — | 7 327 355 | 48 165 641 | 59 823 264 |
| Vara kokku | 10 000 | 10 771 766 | 56 713 773 | 74 670 830 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | — | 10 204 275 | 62 180 213 | 80 117 821 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | 10 204 275 | 62 180 213 | 80 117 821 |
| Osakapital | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | — | −1 442 509 | −7 476 440 |
| Aruandeaasta kasum | 0 | −1 442 509 | −6 033 931 | −16 359 118 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | 2 000 000 | 18 378 567 |
| Omakapital kokku | 10 000 | 567 491 | −5 466 440 | −5 446 991 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 0 | 0 | 8841 | 1 707 044 |
| Ärikasum | 0 | −1 438 541 | −5 637 757 | −15 830 365 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 0 | −1 442 509 | −6 033 931 | −16 359 118 |
| Aruande aasta kasum | 0 | −1 442 509 | −6 033 931 | −16 359 118 |
| Tööjõukulud | 0 | 223 967 | 1 765 836 | 6 996 143 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 0 | 11 | 34 | 120 |
| Arvutuslik dividend | — | — | — | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek5 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
Ettevõte on ise hankija: 49 hanget. Vaata hankeid →
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: NPM Narva OÜ
Ülevaade
NPM Narva OÜ (registrikood 16493223) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Narva linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata metalltoodete tootmine (EMTAK 25991). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102526767).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 1 707 044 €, mis on 19 208% rohkem kui aasta varem (8841 €). See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2022–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 16 359 118 €. Ettevõte on olnud kahjumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 120 (aasta varem 34). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 14 225 €.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 316 892 €, mis on 623% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 233. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1 078 044 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2840 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 3 liiget. Ettevõtte ainus omanik on MAGNET VENTURES PTE. LTD..
Tähelepanekud
Omakapital oli majandusaasta 2025 lõpus negatiivne (−5 446 991 €). Omakapital on alla poole osakapitalist (10 000 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.