Lingua Estonica OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 24 681 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 84 700 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 77 439 € | — | 38 € |
| 2025 IV kv | 161 468 € | 2 | 17 € |
| 2025 III kv | 64 671 € | 2 | 10 941 € |
| 2025 II kv | 60 642 € | 3 | 9374 € |
| 2025 I kv | 10 197 € | 3 | — |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 1451 | 640 | 2095 | 40 402 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — |
| Vara kokku | 1451 | 640 | 2095 | 40 402 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 3369 | 2693 | 16 910 | 27 629 |
| Pikaajalised kohustised | — | 2000 | 1400 | 1400 |
| Kohustised kokku | 3369 | 4693 | 18 310 | 29 029 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −1918 | −4053 | −16 215 |
| Aruandeaasta kasum | −1918 | −2135 | −12 162 | 27 588 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | −1918 | −4053 | −16 215 | 11 373 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | — | 2160 | 59 275 | 292 110 |
| Ärikasum | −1918 | −2135 | −12 162 | 31 102 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1918 | −2135 | −12 162 | 27 588 |
| Aruande aasta kasum | −1918 | −2135 | −12 162 | 27 588 |
| Tööjõukulud | — | — | 25 548 | 22 586 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 2 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 780 860 € väärtuses, 2 hankijalt (29.07.2024–07.01.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Eesti keele kursused täiskasvanutele 2026 · Tallinn ja veebikursused üle Eesti | Integratsiooni Sihtasutus | 103 040 € | 07.01.2026 |
| Eesti keele A1-B1-tasemel kursused kohanemisprogrammi raames ajutise kaitse saajatele · Harju maakond ja veebikursused üle Eesti | Integratsiooni Sihtasutus | 601 020 € | 28.01.2025 |
| Eesti keele koolitus | Eesti Töötukassa | 15 360 € | 29.07.2024 |
| Eesti keele koolitus | Eesti Töötukassa | 61 440 € | 29.07.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Lingua Estonica OÜ
Ülevaade
Lingua Estonica OÜ (registrikood 16495848) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala keeleõpe (EMTAK 85591). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102851076).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 292 110 €, mis on 393% rohkem kui aasta varem (59 275 €). Aastatel 2023–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 1063% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 27 588 € (9,4% müügitulust). Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 1. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 97 370 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 40 402 € ja omakapital 11 373 € (28,1% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 470 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 24 681 €, mis on 61,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 18.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.