Krabu Tech OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 78 389 € | 6 | 27 186 € |
| 2026 II kv | 202 437 € | 6 | 25 833 € |
| 2026 I kv | 266 745 € | 6 | 26 736 € |
| 2025 IV kv | 115 798 € | 6 | 29 296 € |
| 2025 III kv | 184 433 € | 7 | 32 432 € |
| 2025 II kv | 103 981 € | 7 | 31 326 € |
| 2025 I kv | 118 824 € | 9 | 28 617 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2022/23 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 48 857 | 108 902 | 289 189 |
| Põhivara kokku | — | — | — |
| Vara kokku | 48 857 | 108 902 | 289 189 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | — | 62 990 | 209 477 |
| Pikaajalised kohustised | 24 128 | 0 | — |
| Kohustised kokku | 24 128 | 62 990 | 209 477 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 24 729 | 45 913 |
| Aruandeaasta kasum | 24 729 | 21 183 | 33 799 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 24 729 | 45 912 | 79 712 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 150 384 | 390 841 | 680 638 |
| Ärikasum | 24 730 | 20 976 | 33 786 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 24 729 | 21 183 | 33 799 |
| Aruande aasta kasum | 24 729 | 21 183 | 33 799 |
| Tööjõukulud | 42 537 | 163 125 | 284 741 |
| Põhivara kulum | — | — | — |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 1 | 5 | 7 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
17 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 24 442 € väärtuses, 14 hankijalt (13.10.2023–10.10.2026). Lisaks 5 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| TalTech töötaja ja tudengi digiteenuste arendus ja hooldus · ühispakkumus | Tallinna Tehnikaülikool | kuni 950 000 € | 10.10.2026 |
| Elukestva õppe infosüsteemi jätkuarenduste ressursi hankimine · ühispakkumus | Tallinna Tehnikaülikool | kuni 1 500 000 € | 16.06.2026 |
| Integratsiooni Sihtasutuse veebilehtede arendamine · ühispakkumus | Integratsiooni Sihtasutus | 59 400 € | 17.06.2025 |
| Kübertesti jätkuarendused · ühispakkumus | Riigi Infosüsteemi Amet | 30 000 € | 29.05.2025 |
| AKIS Teabesalve veebilehe arendus- ja hooldusteenuste tellimine · ühispakkumus | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet | 350 000 € | 08.05.2025 |
| Tartu Ülikooli siseveebi versiooniuuendus ja hooldus- ning arendustööd · ühispakkumus | Tartu Ülikool | 200 000 € | 07.05.2025 |
| KeMIT hallatavate veebide hooldus- ja arendustööd 2024-2028 · ühispakkumus | Keskkonnaministeeriumi Infotehnoloogiakeskus | 550 000 € | 17.02.2025 |
| Drupal veebilehtede arendus- ja hooldustööd · ühispakkumus | Registrite ja Infosüsteemide Keskus | kuni 500 000 € | 16.01.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Krabu Tech OÜ
Ülevaade
Krabu Tech OÜ (registrikood 16528246) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102510650).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 680 638 €, mis on 74,1% rohkem kui aasta varem (390 841 €). Aastatel 2022/23–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 113% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 33 799 € (5,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 3 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 7 (aasta varem 5). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 97 234 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 289 189 € ja omakapital 79 712 € (27,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 78 389 €, mis on 57,5% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 6. Tööjõumakse tasuti kvartalis 27 186 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2790 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 4 liiget. Registri järgi on ettevõttel 3 omanikku. Suurim osalus (40%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 08.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.