E+4 OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 II kv | — | — | 0 € |
| 2025 I kv | 410 € | — | — |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 4801 | 5683 | 364 | 209 |
| Põhivara kokku | 0 | — | — | — |
| Vara kokku | 4801 | 5683 | 364 | 209 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 866 | 789 | 30 | 161 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 866 | 789 | 30 | 161 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 3935 | 4894 | 334 |
| Aruandeaasta kasum | 3935 | 959 | −4560 | −286 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 3935 | 4894 | 334 | 48 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 9331 | 25 693 | 12 567 | 3259 |
| Ärikasum | 3935 | 959 | −4560 | −286 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3935 | 959 | −4560 | −286 |
| Aruande aasta kasum | 3935 | 959 | −4560 | −286 |
| Tööjõukulud | 83 | 0 | 4389 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: E+4 OÜ
Ülevaade
E+4 OÜ (registrikood 16528447) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arhitektitegevused (EMTAK 71111).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 3259 €, mis on 74,1% vähem kui aasta varem (12 567 €). Aastatel 2022–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 29,6% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2022–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 286 €. Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 209 € ja omakapital 48 € (23,0% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (100%) kuulub eraisikule.
Tähelepanekud
Omakapital on alla poole osakapitalist (2500 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 12.08.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 II kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.