Põldma Puu OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 64 840 € | 4 | 6524 € |
| 2026 II kv | 62 127 € | 3 | 7659 € |
| 2026 I kv | 86 866 € | 3 | 4471 € |
| 2025 IV kv | 78 857 € | 1 | 5742 € |
| 2025 III kv | 50 767 € | 3 | 3066 € |
| 2025 II kv | 72 121 € | 1 | 4900 € |
| 2025 I kv | 90 785 € | 2 | 2938 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 120 000 € (59% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 46 759 | 88 216 | 155 271 | 152 136 |
| Põhivara kokku | 10 208 | 63 588 | 77 440 | 120 281 |
| Vara kokku | 56 967 | 151 804 | 232 711 | 272 417 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 30 918 | 30 204 | 25 652 | 133 452 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 30 918 | 30 204 | 25 652 | 133 452 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 9 | 119 100 | 84 559 |
| Aruandeaasta kasum | 23 549 | 119 091 | 85 460 | 51 906 |
| Omakapital kokku | 26 049 | 121 600 | 207 059 | 138 965 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 103 246 | 334 906 | 252 444 | 322 778 |
| Ärikasum | 23 549 | 125 206 | 87 129 | 87 834 |
| EBITDA | 23 879 | 131 506 | 100 087 | 114 161 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 23 549 | 124 976 | 85 460 | 85 752 |
| Aruande aasta kasum | 23 549 | 119 091 | 85 460 | 51 906 |
| Tööjõukulud | 14 568 | 55 062 | 0 | 40 475 |
| Põhivara kulum | 330 | 6300 | 12 958 | 26 327 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 3 | 5 | 4 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 23 540 | 0 | 120 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 18 200 € väärtuses, 1 hankijalt (20.08.2024–20.08.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Ulukitõrjevahendi pritsimine RMK Kirde piirkonnas · Lõuna Ida-Harjumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | 18 200 € | 20.08.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Põldma Puu OÜ
Ülevaade
Põldma Puu OÜ (registrikood 16554195) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Tudu alevik, Vinni vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102525386).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 322 778 €, mis on 27,9% rohkem kui aasta varem (252 444 €). Aastatel 2022–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 46,2% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 51 906 € (16,1% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 4). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 161 389 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 272 417 € ja omakapital 138 965 € (51,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 64 840 €, mis on 27,7% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6524 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1140 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 12.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.