Pinnavormijad OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 7673 € | 3 | 2279 € |
| 2026 II kv | 9313 € | 3 | 2665 € |
| 2026 I kv | 7873 € | 3 | 2756 € |
| 2025 IV kv | 10 237 € | 3 | 2751 € |
| 2025 III kv | 10 860 € | 3 | 2534 € |
| 2025 II kv | 11 635 € | 3 | 2414 € |
| 2025 I kv | 12 923 € | 3 | 1384 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2022/23 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 2301 | 13 867 | 5202 |
| Põhivara kokku | 4949 | 3727 | 6615 |
| Vara kokku | 7250 | 17 594 | 11 817 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 1153 | 3483 | 3182 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — |
| Kohustised kokku | 1153 | 3483 | 3182 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 3577 | 11 611 |
| Aruandeaasta kasum | 3596 | 8034 | −5476 |
| Omakapital kokku | 6097 | 14 111 | 8635 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 26 080 | 47 173 | 33 612 |
| Ärikasum | 3596 | 8034 | −5476 |
| EBITDA | 3695 | 9256 | −3509 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3596 | 8034 | −5476 |
| Aruande aasta kasum | 3596 | 8034 | −5476 |
| Tööjõukulud | 15 916 | 19 709 | 27 010 |
| Põhivara kulum | 99 | 1222 | 1967 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 1 | 1 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 2 hankijalt (26.06.2025–23.12.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Maastikukaitsealade matkaradade ja välitaristu projekteerimine · ühispakkumus | Viimsi Vallavalitsus | 25 900 € | 23.12.2025 |
| Kandle aia rekonstrueerimise eelprojekti koostamine · ühispakkumus | Võru Linnavalitsus | 33 100 € | 26.06.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Pinnavormijad OÜ
Ülevaade
Pinnavormijad OÜ (registrikood 16571851) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Kurista küla, Kastre vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arhitektitegevused (EMTAK 71111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102800519).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 33 612 €, mis on 28,7% vähem kui aasta varem (47 173 €). Aastatel 2022/23–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 13,5% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 5476 €. Avaldatud 3 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 1). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 16 806 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 11 817 € ja omakapital 8635 € (73,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 7673 €, mis on 29,3% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2279 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 640 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 3 omanikku. Suurim osalus (34%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.