KaguTehno OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 138 565 € | 11 | 17 839 € |
| 2026 II kv | 147 423 € | 9 | 12 715 € |
| 2026 I kv | 54 468 € | 8 | 9215 € |
| 2025 IV kv | 52 994 € | 4 | 6655 € |
| 2025 III kv | 57 987 € | 3 | 5065 € |
| 2025 II kv | 70 100 € | 3 | 4201 € |
| 2025 I kv | 31 583 € | 3 | 4974 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2022/23 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 35 049 | 40 145 | 51 120 |
| Põhivara kokku | 68 188 | 65 990 | 237 626 |
| Vara kokku | 103 237 | 106 135 | 288 746 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 46 357 | 45 622 | 106 226 |
| Pikaajalised kohustised | 36 241 | 25 634 | 120 027 |
| Kohustised kokku | 82 598 | 71 256 | 226 253 |
| Osakapital | 3000 | 3000 | 3000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 17 639 | 31 880 |
| Aruandeaasta kasum | 17 639 | 14 240 | 27 613 |
| Omakapital kokku | 20 639 | 34 879 | 62 493 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 205 852 | 231 351 | 213 271 |
| Ärikasum | 19 794 | 17 422 | 29 840 |
| EBITDA | 27 370 | 29 620 | 43 205 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 17 639 | 14 240 | 27 613 |
| Aruande aasta kasum | 17 639 | 14 240 | 27 613 |
| Tööjõukulud | 56 864 | 88 295 | 57 265 |
| Põhivara kulum | 7576 | 12 198 | 13 365 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 2 | 3 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 408 € väärtuses, 1 hankijalt (22.08.2024–22.08.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tehnoülevaatuse teenuse tellimine · Võru – sõiduautod (M1, M1G), kaubikud (N1, N1G), haagised (O1, O2), mootorrattad (L1e, L3e, L7e), traktorid (T1, T2, T3) | Päästeamet | 161 € | 22.08.2024 |
| Tehnoülevaatuse teenuse tellimine · Võru - veoautod (N2, N2G, N3, N3G), haagised (O3 ja O4), bussid (M3) ja liikurmasinad (LM) | Päästeamet | 247 € | 22.08.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: KaguTehno OÜ
Ülevaade
KaguTehno OÜ (registrikood 16628887) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Võru linn, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala autode tehniline ülevaatus (EMTAK 71201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102564389).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 213 271 €, mis on 7,8% vähem kui aasta varem (231 351 €). Aastatel 2022/23–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 1,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 27 613 € (12,9% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 3 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 71 090 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 288 746 € ja omakapital 62 493 € (21,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 138 565 €, mis on 139% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 11. Tööjõumakse tasuti kvartalis 17 839 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1130 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 3 liiget. Registri järgi on ettevõttel 3 omanikku. Suurim osalus (33,3%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 02.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.