Muguleid OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 92 285 € | 1 | 1157 € |
| 2026 II kv | 28 094 € | 1 | 5324 € |
| 2026 I kv | 50 276 € | 1 | 1005 € |
| 2025 IV kv | 59 606 € | 1 | 1085 € |
| 2025 III kv | 52 168 € | 1 | 362 € |
| 2025 II kv | 19 566 € | — | 1057 € |
| 2025 I kv | 20 691 € | — | 408 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 5566 € (5% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 12 642 | 77 184 | 164 981 |
| Põhivara kokku | 8256 | 40 974 | 62 310 |
| Vara kokku | 20 898 | 118 158 | 227 291 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 0 | 1158 | 19 025 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | — | — |
| Kohustised kokku | 0 | 1158 | 19 025 |
| Osakapital | 100 | 100 | 100 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 20 798 | 111 234 |
| Aruandeaasta kasum | 20 898 | 96 002 | 96 932 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 100 | — |
| Omakapital kokku | 20 898 | 117 000 | 208 266 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 21 576 | 92 974 | 169 487 |
| Ärikasum | 20 853 | 95 910 | 98 572 |
| EBITDA | 20 922 | 98 945 | 105 386 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 20 898 | 96 002 | 98 624 |
| Aruande aasta kasum | 20 898 | 96 002 | 96 932 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 9408 |
| Põhivara kulum | 69 | 3035 | 6814 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 0 | 0 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 5566 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 164 € väärtuses, 1 hankijalt (16.10.2025–16.10.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Väike-Maarja valla teedel lumetõrje 2025-2028 · Osa 6 - Piirkond nr 6 Määri-Avanduse-Simuna-Orguse-Võivere-Hirla | Väike-Maarja Vallavalitsus | 79 € | 16.10.2025 |
| Väike-Maarja valla teedel lumetõrje 2025-2028 · Osa 4 - Piirkond nr 4 Eipri-Triigi-Pudivere-Avispea-Rastla | Väike-Maarja Vallavalitsus | 85 € | 16.10.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Muguleid OÜ
Ülevaade
Muguleid OÜ (registrikood 16675869) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2023. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Pudivere küla, Väike-Maarja vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102659126).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 169 487 €, mis on 82,3% rohkem kui aasta varem (92 974 €). Aastatel 2023–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 180% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 96 932 € (57,2% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 3 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 0). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 169 487 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 227 291 € ja omakapital 208 266 € (91,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 92 285 €, mis on 76,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1157 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 870 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 11.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.