NB SERVICE OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 170 902 € | 6 | 22 873 € |
| 2026 II kv | 40 676 € | 5 | 11 716 € |
| 2026 I kv | 29 275 € | 2 | 11 395 € |
| 2025 IV kv | 25 499 € | 2 | 9984 € |
| 2025 III kv | 3836 € | 2 | 6843 € |
| 2025 II kv | 6300 € | 1 | 5579 € |
| 2025 I kv | 0 € | 1 | 5471 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 22 748 | 58 865 | 283 737 |
| Põhivara kokku | 52 852 | 89 261 | 2 341 230 |
| Vara kokku | 75 600 | 148 126 | 2 624 967 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 764 | 31 888 | 746 125 |
| Pikaajalised kohustised | 90 000 | 130 000 | 1 260 189 |
| Kohustised kokku | 90 764 | 161 888 | 2 006 314 |
| Osakapital | 100 | 100 | 100 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −15 264 | −13 862 |
| Aruandeaasta kasum | −15 264 | 1402 | 632 415 |
| Omakapital kokku | −15 164 | −13 762 | 618 653 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 2 | 10 800 | 44 380 |
| Ärikasum | −14 500 | 3997 | 651 882 |
| EBITDA | — | — | 658 592 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −15 264 | 1402 | 632 415 |
| Aruande aasta kasum | −15 264 | 1402 | 632 415 |
| Tööjõukulud | 0 | 48 216 | 78 865 |
| Põhivara kulum | — | — | 6710 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 0 | 1 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
4 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 190 731 € väärtuses, 2 hankijalt (22.01.2026–18.05.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Konveierilintide jätkude liimimise ja veotrumlite kummeerimise teenuse ostmine | Enefit Power OÜ | 15 000 € | 18.05.2026 |
| Purusti Hazemag rootori remonditeenuse ostmine | Enefit Power OÜ | 59 999 € | 13.02.2026 |
| Seadmete ja nende osade pealesulatamis teenuse ostmine | Enefit Industry OÜ | 85 732 € | 09.02.2026 |
| Konveierilintide jätkude liimimise ja trumlite kummeerimise teenuse ostmine | Enefit Industry OÜ | 30 000 € | 22.01.2026 |
Ettevõte on ise hankija: 1 hanget. Vaata hankeid →
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: NB SERVICE OÜ
Ülevaade
NB SERVICE OÜ (registrikood 16701934) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2023. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Järve linnaosa, Kohtla-Järve linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala masinate ja seadmete remont ning hooldus (EMTAK 33121). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102599587).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 44 380 €, mis on 311% rohkem kui aasta varem (10 800 €). Aastatel 2023–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 14 796% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 632 415 € (1425% müügitulust). Avaldatud 3 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 1). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 22 190 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 2 624 967 € ja omakapital 618 653 € (23,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 170 902 €, mis on 4355% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 6. Tööjõumakse tasuti kvartalis 22 873 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2380 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 3 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.