EV1 Ehitus OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 14 820 € | 2 | 10 127 € |
| 2026 II kv | 11 981 € | 2 | 9287 € |
| 2026 I kv | 291 595 € | 2 | 10 047 € |
| 2025 IV kv | 672 012 € | 2 | 12 304 € |
| 2025 III kv | 284 915 € | 2 | 10 961 € |
| 2025 II kv | 10 794 € | 2 | 7331 € |
| 2025 I kv | 70 900 € | 2 | 5836 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 432 942 | 158 466 | 476 710 |
| Põhivara kokku | — | — | 8456 |
| Vara kokku | 432 942 | 158 466 | 485 166 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 312 812 | 25 181 | 97 702 |
| Pikaajalised kohustised | 108 330 | 0 | — |
| Kohustised kokku | 421 142 | 25 181 | 97 702 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 9300 | 130 785 |
| Aruandeaasta kasum | 9300 | 33 195 | 254 179 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 88 290 | — |
| Omakapital kokku | 11 800 | 133 285 | 387 464 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 373 055 | 527 452 | 1 285 890 |
| Ärikasum | 11 996 | 33 067 | 256 330 |
| EBITDA | — | — | 256 730 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9300 | 33 195 | 254 179 |
| Aruande aasta kasum | 9300 | 33 195 | 254 179 |
| Tööjõukulud | 7008 | 62 407 | 108 502 |
| Põhivara kulum | — | — | 400 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
10 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 1 339 384 € väärtuses, 9 hankijalt (06.11.2023–24.07.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Luhamaa piiripunkti PTA hoone nõuetele vastavaks viimine | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 132 547 € | 24.07.2026 |
| Viljandi Kutseõppekeskuse spordihoone osaline rekonstrueerimine | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 418 300 € | 03.07.2025 |
| Mäetaguse rahvamaja lifti paigaldamine | Alutaguse Vallavalitsus | 105 000 € | 21.05.2025 |
| Tapa Valla Kooli Tapa õppekoha lift | Tapa Vallavalitsus | 218 000 € | 20.05.2025 |
| Kohtla-Nõmme Kooli lifti rajamine | Toila Vallavalitsus | 168 000 € | 17.04.2025 |
| Kaitseliidu Võrumaa maleva hoone katuse renoveerimine | Kaitseliit | 42 670 € | 09.04.2025 |
| Rakvere staadioni tribüünide juurdeehituse katuse renoveerimine | Rakvere Spordikeskus | 133 267 € | 11.11.2024 |
| SA Taheva Sanatooriumi peahoonesse lifti paigaldamise projekteerimis- ja ehitustööd | sihtasutus Taheva Sanatoorium | 64 300 € | 04.09.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: EV1 Ehitus OÜ
Ülevaade
EV1 Ehitus OÜ (registrikood 16738481) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2023. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102617647).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 1 285 890 €, mis on 144% rohkem kui aasta varem (527 452 €). Aastatel 2023–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 85,7% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 254 179 € (19,8% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 3 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 642 945 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 485 166 € ja omakapital 387 464 € (79,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 14 820 €, mis on 94,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 10 127 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 3090 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.