Flank OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 7438 € | 1 | 1646 € |
| 2026 II kv | 7246 € | 1 | 1149 € |
| 2026 I kv | 3901 € | 1 | 1220 € |
| 2025 IV kv | 8340 € | 1 | 1494 € |
| 2025 III kv | 5050 € | 1 | 797 € |
| 2025 II kv | 9428 € | 1 | 1258 € |
| 2025 I kv | 5685 € | 1 | 1541 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 3766 | 4588 | 4217 |
| Põhivara kokku | — | 1100 | 2781 |
| Vara kokku | 3766 | 5688 | 6998 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 1909 | 3660 | 4366 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — |
| Kohustised kokku | 1909 | 3660 | 4366 |
| Osakapital | 1 | 1 | 1 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 1856 | 2027 |
| Aruandeaasta kasum | 1856 | 171 | −1896 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | 2500 |
| Omakapital kokku | 1857 | 2028 | 2632 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 14 684 | 27 549 | 26 418 |
| Ärikasum | 1856 | 171 | −1896 |
| EBITDA | — | — | −1201 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1856 | 171 | −1896 |
| Aruande aasta kasum | 1856 | 171 | −1896 |
| Tööjõukulud | 9989 | 19 981 | 15 320 |
| Põhivara kulum | — | — | 695 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Flank OÜ
Ülevaade
Flank OÜ (registrikood 16748670) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2023. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102722493).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 26 418 €, mis on 4,1% vähem kui aasta varem (27 549 €). Aastatel 2023–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 34,1% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 1896 €. Avaldatud 3 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 26 418 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 6998 € ja omakapital 2632 € (37,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 7438 €, mis on 47,3% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1646 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1150 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 07.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.