Philomath OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 7600 € | — | 4123 € |
| 2026 II kv | — | — | 3560 € |
| 2026 I kv | — | — | 3308 € |
| 2025 IV kv | — | — | 1991 € |
| 2025 III kv | — | — | 2987 € |
| 2025 II kv | — | — | 1960 € |
| 2025 I kv | — | — | 3662 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 12 011 | 13 291 | 21 868 |
| Põhivara kokku | — | — | — |
| Vara kokku | 12 011 | 13 291 | 21 868 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | — | 2607 | 1235 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | 2607 | 1235 |
| Osakapital | 200 | 200 | 200 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 11 811 | 10 484 |
| Aruandeaasta kasum | 11 811 | −1327 | 9949 |
| Omakapital kokku | 12 011 | 10 684 | 20 633 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 15 758 | 34 192 | 39 636 |
| Ärikasum | 11 811 | −1327 | 9949 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 11 811 | −1327 | 9949 |
| Aruande aasta kasum | 11 811 | −1327 | 9949 |
| Tööjõukulud | 0 | 19 219 | 22 296 |
| Põhivara kulum | — | — | — |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 0 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Philomath OÜ
Ülevaade
Philomath OÜ (registrikood 16790346) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2023. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE103010117).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 39 636 €, mis on 15,9% rohkem kui aasta varem (34 192 €). Aastatel 2023–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 58,6% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 9949 € (25,1% müügitulust). Avaldatud 3 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 39 636 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 21 868 € ja omakapital 20 633 € (94,4% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 1390 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 7600 €. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4123 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 17.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.